Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran cserélitek a...

Milyen gyakran cserélitek a babátok egyes ruhadarabjait?

Figyelt kérdés

Gondolok itt nadragra, bodyra, pulcsira, zoknira stb.

Naponta mindent? Vagy hogy?

Természetesen feltételezve hogy nem ette le, koszolt össze, kakilta magát tarkóig stb.



2020. máj. 22. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Én 2 napig adom rá a body-t is meg a rugit is ha nem lett koszos.
2020. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%
Pizsit 4-5 naponta, nappali ruhát minden nap tisztát kap.
2020. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ mennyit volt rajta. Itthon nem erőltetem rá, hogy mindig cuki kis bodyban legyen teljesen felöltözve. Hogyha voltunk valamerre vagy vendégek voltak vagy bármi és egész nap rajta volt akkor minden nap cserélem. Egyébként általában 2 naponta. A pulcsi az ami esetleg többször használós ha csak napi fél órát van rajta.
2020. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert en brutálisan túlzásba estem a ruhákkal. Kb lopnom kene még két gyereket, hogy kihasználjam őket. Persze arra nem számítottam, hogy az összes családtag is hordja majd a ruhákat. Újakat, használtak egyaránt.
2020. máj. 22. 17:39
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha jól jönne a pénz akkor adogasd el. De nálunk inkább jótékony célra mentek rászorulókhoz. Ha nem hiányzik az a pár ezer forint akkor keress egy segélyszervezetet és add le náluk.
2020. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

A napokban akartam én is feltenni ezt a kérdést.

Nálunk is elég sok ruha van, kisfiam 6 hetes.

Most általában minden nap tisztát kap nappali ruhából (body, nadrág), és pizsiből (rugdalozó) is. Vannak olyan nadrágjai amit csak akkor adok rá ha valahova megyünk, azt van hogy többször adom rá mert csak keveset van rajta. Pulcsi is többször van rajta. Zokni is többször van rajta mert nagyon kevés olyanunk van ami nem esik le a lábáról.

2020. máj. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%
Minden nap tisztát mindenből. Ha nagyon összekoszolja akkor napközben is átöltöztetem. Pizsit is naponta cserélek. Lányom 11 hónapos
2020. máj. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Egy nap 2x általában. Kinti(udvari játszós)-benti játszós ruha és,ha megyünk valahová,akkor is áttöltöztetem utcaiba. Pizsamát minden este tisztát kap és reggel megy a mosásba. Mi is max 2 napig hordunk egy ruhát az is farmer vagy pulcsi. Pólót minden nap tisztát veszünk. Zoknit szintén minden nap tisztát.
2020. máj. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%

Póló, body nekem fehérnemű kategória. Nem adom kétszer. Én se veszek kétszer egy pólót, melltartót, bugyit. Nagyobb gyereknél is ugyanígy.

Nadrág, pulcsi mehet többször, ha nem koszolta össze. Ez, hogy tiszta maradjon, a kúszástól már nem jött össze.

2020. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
1 éves a kisfiam, minden nap mindenből tisztát kap, mondjuk nem is lenne más opció mert nap végére mindig úgy néz ki mint egy kismalac :)
2020. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!