Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Linkelnétek be képet arról h...

Linkelnétek be képet arról h egy (két) 1 éves gyereknek milyen cipő kell télre? Lehetőleg újat, teszről v vateráról.

Figyelt kérdés
Hogyan működik a méretezés?Megmérem nekik a talphosszukat?
2010. szept. 25. 21:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Hányas cipő kell akkor ha 12-13 cm a lábuk?
2010. szept. 27. 12:21
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Én nem vennék teszveszről vagy vateráról cipőt. Nem azért, mert használt, hanem azért, mert fel kellene próbálni. Ha meg nem jó rájuk, akkor mit csinálsz vele? Én már csak akkor vennék így cipőt, ha egy bizonyos (vagy akár több) márkát is ismerek, és tudom, hogy méretileg mi az, ami biztosan jó lesz. Nagyon sok babának például olyan magas rüsztje van, hogy a legtöbb cipő rá sem megy a lábára.

Szóval inkább próbálj meg olcsóbb cipőt keresni, de próbáld fel a lábukra mindenképpen. Tudom ajánlani a Deichmannban kapható Bobby Shoes márkát, tök szép és olcsó cipőik vannak. Pl: [link]

[link]

Most csak linkeltem kettőt, persze nagyon sok fajta létezik még ezen kívül, de ezek elérhető áron vannak, és jó minőségűek.

2010. szept. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm,valóban igazad van!
2010. szept. 27. 12:42
 4/15 anonim ***** válasza:

Igaza van az előző hozzászólónka.. Mi a Brendonba vittük is szépen vissza a cipőt, mert nem volt jó a lábára a kisfiamnak (nélküle vettük)!

A 100 féle cipőből kb. 2 volt jó neki miutá felpróbáltuk őket. A legtöbbe bele se ment a lába (picit magas a rüsztje)


Így én már nem merek venni cipőt csak akkor ha a gyerek megpóbálja!!

2010. szept. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mi is Bobby Shoes kis (rózsaszín)hótaposó csizmát vettünk tavaly télre a Deichmann-ban. 2990ft. Nagyon meg voltunk elégedve vele, tökéletesen bírta.
2010. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Talán én vagyok az egyetlen aki meg merte venni a teszről a cipőt!!!! Most 10 hónapos a kisfiam, lassan elkezd járni és téli bakancsot vettem neki. Asso-t vettem 4900-ért, ami ugye a boltban 10000Ft. Eszembe sem jutott, hogy mi van ha nem lesz jó a lábára. Bár nekem szerencsém van, a kisfiamnak nem magas a lábfeje. Van szerintem egy olyan megoldás is, hogy elviszed egy Asso, Siesta, Melania... akármilyen cipőboltba a manót, rápróbálod a lábára a 19-es cipőt (én is 19 vettem a bundásból és ennek 12cm a belső talphossza) és amelyik jó rá méretileg, akkor a teszveszen, vaterán olyan méretűt veszel, abból a márkából. Lehet, hogy elsőre "bunkóságnak" tűnik bemenni egy boltba csak próbálgatni, de hát azt ne, kell senkinek tudnia!!!! :) Én ezt vettem egyébként:

[link]

2010. szept. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Aha,ez nagyon klassz cipő,ilyesmit szeretnék én is.Sajna mi kisvárosban élünk,itt nincs semmi,csak kínai.Ha útra kelnénk ez ügyben,vennénk is vmit.De amúgy a megoldásod praktikus,és rafinált:)Ugyanezt a cipőt próbáltátok?Az nem történhet meg h ugyanaz a márka,meg a méret,a cipő meg mégis más tipusú,és akkor már nem jó a lábára?
2010. szept. 27. 16:38
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]


Én ilyet fogok venni. Most 10 hónapos a kisfiam.


Sajnos nem az olcsó kategória, de eszem ágában nics gagyi kínait venni neki.


Nagyon fontosak az első cipők, hiszen most tanul járni és életre szóló hogyan fogja elsajátítani.

2010. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én ilyet veszek a lányomnak, őszit is ilyet vettünk, nagyon szeretjük, 15 hónapos, és a 21-es jó neki, szerintem nektek 20-as kellhet, de ha bemész normális cipőboltba, ott segítenek a méret kiválasztásában, a nagy boltokban pedig van lábmérő szerkezet is.
2010. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

a link meg lemaradt :)


[link]

2010. szept. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!