Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Linkelnétek be képet arról h...

Linkelnétek be képet arról h egy (két) 1 éves gyereknek milyen cipő kell télre? Lehetőleg újat, teszről v vateráról.

Figyelt kérdés
Hogyan működik a méretezés?Megmérem nekik a talphosszukat?
2010. szept. 25. 21:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia.Nem tudom hol laksz,de Győrben van egy nagyon jó cipőbolt,állandó akciókkal,belinkelem neked.Van webáruházuk is,ha esetleg tudsz valahol próbálni,és itt olcsóbb,de én is csak azt tudom tanácsolni,hogy próba nélkül ne vegyél első cipőt,az én kisfiamnak is csak a 10. lett jó...

[link]

2010. szept. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, épp előtted linkeltem be én is :)
2010. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Tegnapi 16:24-es vagyok. Tudod, aki egyedüliként teszveszről vett. :)

Én nem vittem el próbálni, csak úgy megvettem neki. Nekünk szerencsénk lett. Írtam az eladónak, hogy mérjen már nekem egy talphosszat én meg itthon lemértem az összes cipőnket, pedig hozzáteszem nem volt még ilyen márkájú cipőnk. És jó lett!!! Annyi, hogy szokatlan még nekem is meg a kisfiamnak is, hogy magas szárú, emiatt egy picit nehezebb beledugni a kis lábát, de kihúzom teljesen a tépőzárakat és úgy simán belemegy! Írtad, hogy elég messze van a cipőbolt nálatok, ezért ha már útra kelnétek vennél is valamit. Szerintem számold ki, hogy nagyjából mennyi lenne az útiköltség oda-vissza, hátha még úgy is megéri utána interneten venni. Vagy kockáztass, úgy mint én!! Ha nem lesz jó, még mindig el tudod adni!!

2010. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kedves 21:38-as!Bocsi az új linkért,csak a cipőt néztem a pontos címet nem.De már látom,hogy te is onnan linkeltél....Ha már ketten ajánljuk,biztos jó...
2010. szept. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
igen, pont ma vettem a Táncsicsban a lányomnak egy jó kis Asso téli cipőcskét, szóval tényleg jó portékáik vannak, és még "alkudozni" is lehet.. én egy tavalyi darabot vettem meg 7500 helyett 4500-ért.
2010. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!