Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó az alábbi cipő...

Szerintetek jó az alábbi cipő első utcai cipőnek? Még most kezd járni,1 éves.

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 18. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
nagyon csini :)
2011. márc. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem túl alacsonynak tűnik a szára, nem tartja a lábát. És harántemelős is, de ez már más kérdés.
2011. márc. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szép ez a cipő,és szerintem jó is,de:az én kisfiam is egy éves,ő is most tanulgat járni és nekünk az ortopédián azt mondta a doki,hogy az első cipő akkortól kell,akkor végigmegy a szobán,és akkor is szandi.Hogy miért szandi,azt nem tudom...Mindenesetre gondolom utcán még a te kicsid se fog mászkálni egyenlőre,mire meg igen,úgyis nyár lesz,és hordatja kint,az addig bent használt szandiját.Viszont,ha nagyon megtetszett ez,vedd meg,mert klasszul néz ki!De szerintem ez még kocsicipő lesz neki :)
2011. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Még nem megy végig egyedül a szobán, csak kapaszkodva. Viszont ha kimegyünk a kertbe, jó lenne kicsit sétáltatni a lábán, mert úgy viszont a lakásban imád közlekedni, hogy fogjuk a kezét. Vagy ne vegyem még ki a babakocsiból, és vegyek inkább szandit?
2011. márc. 18. 12:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Miért baj, hogy harántemelős?
2011. márc. 18. 13:00
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne sétáltasd kint még, csak ha stabilan jár már a lakásban. a lakáson belül nem kell cipő, még szandi se, elég egy vastag zokni, vagy duplazokni, a külső lehet olyan csúszásgátlós.

Állítólag a harántemelő azért nem jó, mert később a lúdtalp kialakulásának nagyobb a veszélye, ugyanis a harántemelő miatt ez az izomzat elustul, nem úgy fejlődik, ahogy kell...hozzáteszem, hogy abszolut nem értek hozzá, ezt hallottam. Viszont jobbak azok a cipők, amiknek magasabb hátul, tartja a bokát.

szóval így nem biztos, hogy ez a legmegfelelőbb, ráadásul én azt tapasztaltam a siesta cipőknél, hogy a többi gyerekcipőkhöz képest igen kemény talpú.

most kaptam egy szórólapot, a www.salusgyogypont.hu oldalon vannak viszonylag elfogadható áron cipők, illetve én elsőnek elefantent vettem.

2011. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja! és még egy tapasztalat: csak úgy vegyél cipőt, hogy felpróbálod a lábára, de ha ezt nem tudod megtenni, akkor csak olyat vegyél, aminek a feje bőségét lehet állítani, mert én jártam úgy szandival, hogy megvettem, mert tetszett, csak a lányom lábfeje magas, így nem nagyon ment bele a lába, illetve vágta volna, ha a lábán hagyom.
2011. márc. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor azt hiszem kezdem elölről a keresgélést. Valamilyen cipőt mindenképpen kell vennem, mert a mostani puha talpút kinőtte, és ezért gondoltam, hogyha már úgyis venni kell, akkor olyat veszek, amiben esetleg már járni is tud. De akkor a sétálással még várunk.
2011. márc. 18. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!