Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek rosszat teszek a...

Szerintetek rosszat teszek a babámnak azzal ha végigsírja az autóban az utat és mégis megyek vele?

Figyelt kérdés
Heti egyszer elviszem a 30 percnyire lévő városba babatornára, hazafelé tudom úgy időzíteni hogy végigaludja az utat, de odafelé nem mindig úgy jön ki, tegnap is sírt kisebb megszakításokkal. Hálisten azért nem az egész utat szokta végig sírni de van hogy mondjuk 10 percet folyamatosan. Olyan rossz érzés hogy nem tudom megvigasztalni (ha kiveszem kicsit és visszateszem ugyanúgy folytatja), kezdettől fogva nem szereti az autózást. Ha odaérünk már jól érzi magát, jó élmény neki is, de szerintetek nem teszek rosszat ezzel hogy "hagyom" több perceken át sírni? Ha a férjemmel megyünk valamerre hármasban és tudok vele végig beszélgetni, énekelni akkor is elkezd sírni egy idő után, egyszerűen nem szereti az utazást sajnos.
2022. szept. 22. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kitartás, az én kislányom is ilyen volt, max 10-15 percet bírt az autóban, utána sírás.

Hát én csak ez miatt nem ültem vele otthon.

Persze ahova lehetett babakocsiztunk, de ha nem, akkor egy kis sírás belefért, persze hosszabb útra viszont csak úgy mentünk ha a férjem is jött.


8 hónaposan a gyerekülés hozta a megváltást.

2022. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Enyém is sírt néha. Énekeltem, zenét hallgattunk, végig nyugodt hangon vigasztaltam de én azért mentem ide-oda. Nálunk akkor szűnt meg teljesen mikor 10 hónaposan nagyobb ülést kapott, kiderült nem szerette a hordozót.
2022. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én kislányom is utál autózni. Szerintem a hordozóval van baja, mert ha a babakocsin van sincs túl jól el benne. Azt megfigyeltem, hogyha a hordozó alatt van az isofix talp, akkor kilát valamennyire és lekötik a váltakozó színek. Ilyenkor nem olyan nyűgös.

Mivel olyan helyen lakunk, ahol alap, hogy kb. mindenhova autóval tudunk menni, ezért igen, megyünk akkor is, ha neki nem tetszik. Sajnos ez van. Lassan majd már át lehet tenni az ülésbe, remélem az jobb lesz.

2022. szept. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam picinek simán aludt, kb. egyéves kora óta viszont utál beszíjazva lenni. Mi inkább tömegközlekedéssel oldjuk meg a hétköznapokat, mondjuk havi 1-2 max félórás autózás befigyel. Akkor sokszor sír, jobb esetben alszik. Egyszer taxival mentünk, gyerekülés nélkül, az tetszett neki, csak előre akart mászni, meg hát nem túl biztonságos.
2022. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!