Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már Covidos a babátok?

Volt már Covidos a babátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Én is és a 6.5hónapos babám is pozitivak lettünk. Én a nehezen már túl vagyok.

De a kislányom éjszaka sem aludt mert nem kapott levegőt hiába használtunk orrsprayt és szívtuk neki. Ma szereztünk be egy inhalátort salvusvízzel. Remélem lazít a váladékon kicsit.

Kapja a C es D vitamint, lazcsillapitot, fajdalom csillapitot. Inni iszik teát a tápszert nem igazán. Szilárd ételt sem.

Folyik az orra, köhög, lázas (legmagasabb 38.5volt popsiba) illetve kis bágyadt.

Orvos szerint elég amiket adok neki. Mégis bizonytalam vagyok. Nagyon aggódom érte. Volt valaki hasonló helyzetben? Meddig tartott? Mikor kezdett el javulni? Köszönöm előre is a válaszokat.



2022. szept. 26. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem volt
2022. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Szia

Elmondásod szerint pont egy atlag betegség! Nem kell túl drámázni amíg az orvos azt mondja ,hogy nincs gond addig ne kezdj sokkot kapni!lesz meg ezerszer durvább betegség és láz is!

2022. szept. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
Volt. Meg is halt szegény.
2022. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

2 hónaposan volt.

3 napig folyott az orra.

Én nem dramatizáltam túl. Kapta a c és d vitamint, szívtam az orrát és ennyi.


Covid. Valaki meghallja ezt a szót és retteg. Elmondom, egy influenza jobban ledöntötte a családot, mint ez.

2022. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
6 hónapos volt. Kapta a vitaminokat, meg egy lázcsillapító kúpot amikor sírt. 39,5 fokos láza volt, mint ahogy nekem is, és gondolom ugyanúgy fájt a feje. Utána még 1 napig volt lázas és egy napig hőemelkedés. Szerencsére nálunk kimaradt az orrdugulás, orrfolyás, de igaza van a dokinak, jelenleg nem tehetsz érte többet mint amit leírtál. 1-2 nap szokott nehezebb lenni, annyi idő alatt túl vannak a nagyján, nekem azt mondta a gyerekorvos.
2022. szept. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Volt de én nem tudtam hogy covid 2 napig lázas volt és nagyon bágyadt utána napról napra jobban lett mivel nem tudtuk, hogy covid mindenki mondta, hogy csak akkor csillapítsak lázat ha nagyon nyűgös már, illetve 39 től had dolgozzon a kis szervezete (orvos is látta) amúgy 3 hónapos volt c vitamint meg d vitamint kapott illetve anya tejes baba volt igy jol körbe nyaltam, hogy ha elkapom tőle hátha az én szervezetem gyorsabban reagál 🤣(igen első gyerek) a lényeg ami lényeg elkaptam tőle 2 napig én jobban kivoltam mint a gyerek aztán nekem is semmi, de csak három nappal később csináltam egy tesztet és meglepődve konstatáltam hogy pozitív.
2022. szept. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

3 hónaposan. Nem volt lázas, köhögött és be volt dugulva az orra. Nem adtunk neki gyógyszert, mert nem volt láza és jó kedve volt. Sokszor szívtuk az orrát, tengervizes orrsprayt és éjszakára nasivin babyt használtunk. D vitamint kapott de azt amúgy is kap

3-4 napig volt csak beteg viszont 8 napig volt pozitív.

2022. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 hónaposan volt. 1 napig láza volt, 2 napig hőemelkedése. A lázas napján kapott lázcsillapítót, meg a szokásos D vitamint, semmi mást. Ugyanúgy evett, ivott, aludt, játszott. A 4. napon már semmi baja nem volt.
2022. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges a hiszti, pont olyan legzoszervi virus tuneteket irtal le, mint egy sima rhinitis.
2022. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
23 honapos volt a kisfiam,amikor elkaptuk. 1 napig volt hoemelkedese es sokat aludt. Mar masnap jobban volt. Ne aggodj,gyerekek altalaban jol viselik.
2022. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!