Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akinek a gyermeke covidos...

Akinek a gyermeke covidos volt milyen tünetei voltak? 10 év alatti gyerekre gondolok.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 05:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Iskolánkba több Covidos gyerek volt.

Többnek kizárólag szagvesztése volt, semmi más.

Másoknak egy - két nap láz után szagvesztés.

Komoly, hosszan tartó köhögés 1 gyereknél volt.

Egy gyereknek gyomor - bélrendszeri problémái voltak, enyhe tünetekkel.

Kb. 15 gyerek volt beteg, akiről tudok.

2021. ápr. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2021. ápr. 8. 07:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mennyire lesz hasznos a válaszom, legföljebb lepontoztok.


Szóval ősszel átment a covid a családunkon. Egyedül én voltam tesztelve, de a feleségemnek is volt hőemelkedése, ill. szag- és ízvesztése. Szóval az biztos, hogy mi fertőzöttek voltunk. 10 napig karanténban voltunk két kicsi (7 és 4 éves) gyerekünkkel. Közben etettük, fürdettük őket, játszottunk velük, meséltünk nekik, bújtak hozzánk. Kizártnak tartom, hogy ne kapták volna el a vírust.

Ennek ellenére semmilyen tünetet nem produkáltak.

2021. ápr. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Januárban a férjem pozitív lett. Valószínűleg én is elkaptam, mert kapart a torkom és rá pár napra elment a szag és az íz érzékelésem. A két gyermekünk náthás lett abban az időszakban. Valószínűleg amiatt. Minket nem teszteltek.
2021. ápr. 8. 08:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ovis gyerekről tudok, neki hányás-hasmenés.
2021. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

9 éves és 10 hónapos.

Semmi tünetük nem volt.

2021. ápr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Decemberben voltunk covidosok a férjemmel. Nagyon betegek voltunk, de főleg én. 1x a mentő is bevitt...10 napog voltam lázas.

A (majdnem) 5 éves kislányunknak semmilyen tünete nem volt.

Kizárt, hogy nem kapta el. Nem tesztelték, mert nem volt tünete.

2021. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Novemberben az egész család covidos volt. Mi felnőttek, láz, szag íz vesztés, és hátfajdalmakkal átvészeltük. A 6 éves lányaim hasmenés 2 napig. De szerencsére sem láz, se más!
2021. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
mi mindketten átesünk rajta biztosan, a 2 és 4 éves gyerekeinknél: egyiküknél semmi tünet, az idősebb két napig náthára emlékeztető orrfolyás köhögés, kis hőemelkedés
2021. ápr. 16. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi mindketten a férjemmel novemberben covidosak voltunk,a 2,5 éves fiamnak szaglásvesztése,étvágytalansága volt.
2021. máj. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!