Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiabaltatok mar a babatokkal?

Kiabaltatok mar a babatokkal?

Figyelt kérdés

Kicsim egy eves mult es annyira szar anyanak erzem magam, sokszor kihoz a sodrombol es kiabalok vele annyira gyotor a lelkifurdalas nem akarom hogy a fejlodesere menjen :(

Most elkezdem szedni a magne b6ot hatha tobb turelmem lessz!

Annyira szar anyanak erzem magam hisz megcsak egy eves mult nem kiabalnom kene tudom

Ilyenkor meg kivagyok lelkileg mikor bekesen alszik mellettem es csak nezem es sirok hisz nem ezt erdemli nem egy ilyen anyat erdemel :(

Nem akarom hogy megutaljon vagy feljen tolem :(

Oszinten van, hogy kiabaltok a gyerekkel? Egy ilyen kicsi gyerekkel is akar?

:(


2022. szept. 26. 23:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is egy évesem van, néha tudnék de nem teszem. Nem azért írom, hogy én jobb vagyok mint te, mert ha már felmerül benned, hogy nem akarsz ilyen lenni, már jó anya vagy. Én ilyenkor veszek egy nagy levegőt aztán mélyeket lélegzem. Emlékeztetem magam, hogy nem engem akar idegesíteni, hanem pici még és fejletlen az agya. Ha pedig úgy érzed, hogy egyedül nem tudsz ezen változtatni érdemes szakemberhez fordulni, mert később sokkal idegesítőbb lesz, neked meg sokkal kevesebb türelmed. Nehéz ez az út, de érdemes végigmenni rajta, a gyereked és magad miatt is.
2022. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

Rossz helyen kérdezel. Itt majd jönnek a bezzeganyák, és közlik, hogy soha még csak a hangjukat sem emelik fel a gyerekkel szemben.

Amúgy 1 évessel valóban felesleges, de ezt te is tudod. Általában nem azért ordibál a szülő a gyerekkel, mert ettől vár eredményt, hanem azért, mert elszakad nála a cérna.

Szerintem bárkivel előfordul.

2022. szept. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
13%

Ez van mikor a gyerek kell,mert….


Előre kellene gondolkodni,és nem egy pár órás dolog/nap egy gyerek.

Na mindegy ám ez én sosem értettem.


#2

Szerintem meg nem.


Nem emlékszem rá higy apu valaha is kiabált volna velem.(persze babaként nem emlékszem,de nem gondolnám hogy megtette)


Viszont anyám,előszeretettel kiabált velem mindig is

2022. szept. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

3. "Előre kellene gondolkodni,és nem egy pár órás dolog/nap egy gyerek."


Ha mindenki így gondolkodna, senkinek nem lenne gyereke. Szerinted van olyan ember, aki folyton jókedvű, és mosolyog a gyerekre? Neked van gyereked? Tudod milyen idegtépőek tudnak lenni? Attól még ez nem jelenti azt, hogy a gyereknek felesleges volt megszületnie. Ez azt jelenti, hogy a szülő is ember.

Apukák általában türelmesebbek tudnak maradni a gyerekkel, mivel a gyermeknevelés nagy része a nőkre hárul. Apu is türelmesebb volt velünk, de pl. soha nem ő vitt orvoshoz, nem ő tanult velem, csak este láttuk egy fél órára. Úgy könnyű ám jó szülőnek lenni.

Na, de hagyjuk is. Pont erről beszéltem, hogy majd jönnek itt a tökéletes emberek, akik akkor is angyali türelemmel tudnak viszonyulni a dackorszakos, hisztis gyerekükkel, ha hetek óta nem aludtak. Aha, persze.

2022. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

Kedves kérdező!

Nem akarom az ördögöt a falra festeni, félig laikusként a tévedés jogát fenntartva kérdem:


nem lehet, hogy elmászkáltak a hormonjaid, és valami szülés utáni depresszió-szerű pszichés dologba belefutottál?


Mert érződik, hogy kuzdesz, hogy kontrollodon felül folynak az események, és hogy változtatnal de nem megy.


Bárhogy is, nem vagy szar anya!:) De még ha nincs is baj, egy beszélgetést valami szakemberrel megérhet a dolog.

2022. szept. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
95%

Nyilván kimerült vagy, ennyi.


Jajj, az apák... :D

Nyilván ők nem kiabálnak, mert sokkal kevesebbet vannak a gyerekkel.

2022. szept. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 hosszúhajú ***** válasza:
72%
azt nem lehetne hogy átmész a másik szobába, ordítasz egyet azt visszamész? viccesen hangzik, mégis teljesen más hatás neki is. ( a filmekben bejön )
2022. szept. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
17%

Persze.


Nézd, valaki így fejezi ki a dühét, más szarkasztikus megjegyzésekkel: a gyereknek egyik sem jó, de ha szeretnél változtatni, kontrollálni magad, az már jó. Alapvetően segít az, ha a gyerek helyébe képzeled magad, így rájön az ember, hogy nem rossz szándékkal, szemtelenségből csinál bármit.

2022. szept. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mìg baba volt, addig nem. 3-5 èves kora közt sokat.
2022. szept. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
24%

#4

El vagy tévedve.

Aput nem egy órácskára láttam naponta.

Apunak kis boltja volt a házunk mellett.

Akkor láttam amikor akartam.

Többet voltam vele mint anyámmal

Engem ő vitt orvoshoz,edzésre,vele kirándultunk stb

Ez anyámról nem igaz.



Igen ,van gyermekünk,képzeld.2 lányka,igaz már felnőttek.

Emlékszem mivel jár egy gyerek.

Viszont amit mondasz vicc,mert akár a munka helyeden is elszakadhat a cérna,és akkor neki állsz üvölteni?


Az hogy azt gondolom ,hogy sok ember felelőtlenül (direkt használom ezt a szót—>) csinál gyereket jogos.

Rengeteg ember nem tud gondoskodni róluk.Sokan “depressziósok” lesznek ès a másik szülőre marad minden és ahigy nem kell a gyerekkel foglalkozni a depresszió gyorsan múlik.

“Jajj,nem hondoltam volna,hogy 3 napig nem alszom mert bőg a gyerek,elegem vanmár kikészültem.

Ilyen mondatokat hallatán mégis mire gondoljak?


A kérdező is inkább eredjen a háziorvoshoz irasson fel seduxent azt hátha nem üvölt egy babával.


Gondolom az itteni válaszolók akiknél elszakad a cérna,ahogyan emlitettétek,még oda is csaptok néhanéha a gyereknek.

Igaz?

2022. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!