Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gáz, ha idegbeteg lettem?...

Gáz, ha idegbeteg lettem? Szemét vagyok nem? Volt, hogy nálatok is elszakadt a cérna és előtte sírtatok, kiabáltatok?

Figyelt kérdés
Kisfiam már két éves elmúlt.Ma elég szar napunk volt.Ő is nyűgös volt és én is.Összevesztem a férjemmel is .Sajnos nem tudtam visszafogni magam és előtte zokogtam.Úgy sajnáltam szegényt,hogy nem kímélem meg ilyenektől.Ő csak átkarolt és magához szorított,hogy anya szeretlek.Remélem,hogy nem okoznak az ilyenek maradandó lelki sérülést nála.Köszi,ha válaszoltok.
2010. okt. 1. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon aranyos a kisfiad! Nem lesz ettől semmi baja, hogy mosz egyszer ez előfordult de legközelebb inkább zárkózz be a Wc-be, hogy ne lásson semmit. Nem jó ez nekik, elbizonytalanodnak, szorongók lesznek.
2010. okt. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En is hirtelen termeszetu vagyok, ha betelik a pohar kirobbanok.A ferjem minden egyes ilyen alkalommal vallni akar tolem.Van egy 8 honapos lanyom, o meg nem erti ezt de ha igy folytatom jo vege nem lesz.

Azt tanacsolom, probalj uralkodni magadon,veszekedes csak olaj a tuzre!

Nehanyszor vettem be nyugtatot, vagy megittam egy pohar bort.Ma mar egyre kevesbe kell ilyen eszkozoket bevetnem, megtanultam hogyan legyekk urra indulataimon.

2010. okt. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg nagyon édes ksifiad van. Te meg ne haragudj magadra, ne legyen lelkiismeret-furdalásod. Vannak rossz napok is az életben, még akkor is ha anya az ember. Arra figyelj, h. a gyerek ne lásson téged elkeseredettnek, ill. ne hallja a veszekedést (ha lehet), mert ha sokat lát ilyet, úgy fogja érezni, h. neki kell megvédenie anyát, ami pedig túlzott szorongáshoz, idő előtti önállósodáshoz vezet. Neki azt kell éreznie, h. bármi is történik, anya védi meg őt. Egy-két alkalom még nem döntő, de figyelj, h. többször ne nagyon forduljon elő ilyesmi. Inkább menj ki az erkélyre, udvarra, stb. ahol nem hallja és hívd fel egy barátnődet vagy vkit akinek el tudod mondani a bánatodat. Jobbulást, remélem nincs nagy baj...
2010. okt. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Nagy baj szerencsére nincs,csak bizonyos dolgokra hirtelen lobbanok és nem tudom visszafogni magam.Mindent a szívemre veszek és tényleg nem nagy dolgokon úgy felhúzom magam,mintha itt lenne a világvége.És nálatok nem is szokott előfordulni ilyen?Én nagyon mérges vagyok magamra,mert a gyerek előtt jobban elengedtem a dolgokat a fülem mellett,könnyebben visszafogtam magam és nem is veszekedtem ilyen csúnyán kikelve magamból(itt nem csak a férjemmel való viszonyokra gondolok,hanem anyós,sógornő).Nyugtatót nem szedhetek,mert még szopik este és reggel.
2010. okt. 1. 21:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Sajna velem is előfordul ilyen, temperamentumos vagyok én is. A nyugtató erre nem megoldás, semmi értelme rászokni, attól nem lesz jobb. Sőt! Meg kell tanulnunk uralkodni az érzelmeinken, ez persze nehezebb, mint bevenni 1-2 pirulát, de sokkal hatásosabb és nem káros az egészségre...:) Benyugtatózva a gyerekkel sem tudsz, játszani, foglakozni, és a háztartás sem fog haladni magától. Amikor veszekedés közeli állapotba kerültök, kérdezd meg magadtól és a párodtól is, vajon megéri ezen összeveszni? És főleg a gyerek előtt? Megéri elrontani a napunkat? Nekem ez az új taktikám, és elég jól beválik, már egy ideje csak kisebb összezördülések vannak, de azokat is elég hamar letudjuk.:)
2010. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!