Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a jobb? Ha viszem a babát...

Mi a jobb? Ha viszem a babát is, vagy ha nem?

Figyelt kérdés

Feltétlenül el kell utaznom 4-5 napra (pár órás autóút)

A babám akkor 2,5 hetes lesz.

Mi a jobb? Ha visszük magunkkal, vagy ha a férjem itthon marad vele?


2022. szept. 27. 16:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
100%
Bennem nem lenne kérdés, hogy viszem magammal, de nyilván ez tőletek függ, hogy miért mész pontosan, el tudod-e így is látni a babát, ilyesmi.
2022. szept. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
65%
6 hetes korig érdemes otthon maradni, mert a babának nincs immunrendszere plusz te is vérzel meg nem véletlenül van gyermekágyi korszak. Még ha nem is anyatejes akkor sem értem mi ilyen fontos hogy el kell utaznod?
2022. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
84%
2-es voltam csak azért kérdeztem így mert ekkor én még pelenkában voltam, annyira véreztem. Nem tudtam volna kimozdulni😅
2022. szept. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
85%
Ha menni kell egyértelmű,hogy egy7tt a babával.Ha anyatejes akkor eleve ki sem bírja 4-5 órát,de a testközelség miatt sem.Arról már szót se ejtsünk,hogy én egy percre S akart ilyenkor még magára hagyni akkora volt bennem az anyai ösztön.És igen a gyermekágyi vérzés.
2022. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
80%
Azért díjat adnék annak az apukának is, aki két és fél hetes babát bevállal napokra.
2022. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
94%

Nekunk 3 hetes koraban kellett a gyerekeknek mindketszer 2,5 oras autoutat megtenni 2x (oda-vissza kulon-kulon volt ennyi), mert kulfoldon szulettek, es az utleveleiket mielobb kezhez akartuk kapni. Az elsonel en nagyon szarul voltam, ferjem akkor meg valahogy el tudta nelkulem es a gyerek nelkul intezni. A masodiknal mentunk mindannyian, de o azautozast is ezerszer jobban viselte.


Te tudod, hogy nalatok mi a helyzet. Enszoptattam, cumisuveget nem kaptak, de ha tapszeresek lettek volna sem hagytam volna oket 4-5 napra meg az apjukra sem, pedig nalunk mindenbol kiveszi a reszet.

2022. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a kerdezo meg nem szult meg. Meglepodnek, ha szules utan ilyet kerdezne.
2022. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 babyboom567 ***** válasza:
100%
A kérdésre válaszolva, én vinném a babát.
2022. szept. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 anonim ***** válasza:
87%

4-5 napra egy 3hetes babát?!

És benned felmerül h te mész a baba meg otthon marad?

Én tényleg nem vok egy majommami, de azért ilyen fel se merülne bennem

2022. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/98 anonim válasza:
95%
5 ös én Apám semmi díjat nem kapott. Szülés után elhagyott az anyám,engem és a családot. Kecsketejet ittam. Megittam felnőttem.Lassan 30 vagyok. Az én díjamat megnyerte örökre..
2022. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!