Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már teljesen összezavarodtam...

Már teljesen összezavarodtam a pelus keresésben, véleményeket, tanácsokat szívesen fogadnék?

Figyelt kérdés

15 hós kislányomra eddig a pampers pelust használtam,de nem tudom miért egyre rosszabb szériákat fogok ki.Tény hogy sokat iszik,pisil a lányom,de eddig ez a pelus bírta.Most már sokszor érzem a kellemetlen pisiszagot,és nedves tapintású kívülről a pelus,ha tele van.

Gondoltam váltok,de mire?Nézegettem a Bo-gi,a gazdaságos pelusokat.Segítenétek,kinek mi vált be?Kislányom nem mondható nádszál alkatnak,husis kisgyerek.


2010. szept. 26. 15:49
 1/8 anonim ***** válasza:

DM-ben 25%-os kuponra LIBERO 3300 ft!!! az 50 pontos kuponfüzetben van egy ilyen kupon.

Mind a 2 gyerekünknél ezt használjuk. az egyik 14 kg és az 5-ös pelenkát használjuk, sokat pisil nagyon, de még nem volt nedves tapintású.

Próbáld ki!

2010. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi használjuk a bogi pelust, szeretjük, vagy a DM-es babylove. Nekem is husis és sokat pisil a gyerkőcöm.
2010. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is mostanában vannak bajok a pampers pelussal,érdekes,hogy nem mindegyik csomag ereszt át,de már vagy 2 hete mindennaposak a balesetek. A dm-es nekünk is be szokott válni,meg a libero is,csak azt ki kell fogni akciósan.
2010. szept. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én most próbáltam ki és nagyon bevált a Bellától a Háppy pelus.
2010. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Most próbáltuk ki a Liberót,de nappalra még úgy ahogy elmegy,de az éjszakát nem bírta ki.
2010. szept. 26. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért, de próbáltál már nagyobb méretet venni a Pampersből?

Nekünk mindig a nagyobb kellett, hiába nem érte el még azt a súlyt, de a nagyobb jobb volt, valahogy jobban igazodott rá.

2010. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam nagyobb méretet,de annál meg ha megtelt a pelus lehúzta a súlya.
2010. szept. 26. 18:33
 8/8 A kérdező kommentje:

Ezekről mi a véleményetek?

Zsákos nadrágpelenka:

[link]


Up&go bugyipelus:

[link]

2010. szept. 26. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!