Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le lehet szívni teljesen egy...

Le lehet szívni teljesen egy baba orrát úgy, hogy egyáltalán ne szörcsögjön?

Figyelt kérdés
3 hós kislányom náthás, szörcsög, szenved. Az orvosával egyeztetve szívom az orrát amilyen gyakran csak lehet, éjjel is. Utálja, ordít. Vettem már szájjal szívhatót, van nosiboonk és orrsziporszi is, de egyikkel sem tudom úgy leszívni, hogy legalább pár percre ne szörcsögjön. Ez normális? Vagy valamit nem jól csinálok?
2022. szept. 30. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
3 lépcsős szívást próbáltad? 1. Tengeri sós orrspray, 2. Szívás, 3. Hatóanyagos orrspray - Nasivin kids pl. Nálunk ez vált be.
2022. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen és én úgy látom, hogy szépen ki is jön, abbahagyjuk, amikor már nem szív semmit, de aztán mégis szörcsi szinte rögtön. :( Mintha fellazult volna, de nem jönne ki.
2022. szept. 30. 11:05
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ismételni kellene a sós spray-szívást. Többször egymás után.
2022. szept. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha bog kozben ,akkor tobb termelodik neha,mint elotte volt. En csak nappal szívtam mindkettonek,ejszaka orrsprayt kaptak, attól kidugult es tudtak aludni.
2022. szept. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezt látom problémának. Sír, így sajnos szörcsisebb néha, mint előtte. Pedig annyira igyekszek segíteni neki.

Most próbálunk összebarátkozni a Nosiboo-val. Most ezzel már nem üvölt annyira, így talán egy picit tartósabb a dolog. Most legalábbis jól sikerült. :)

2022. szept. 30. 12:08
 6/11 anonim ***** válasza:
Kislányomnak ilyen tünete volt amikor csendes refluxa volt
2022. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Vagy sűrű és mégsem jön ki,vagy egyszerűen újra taknyos,de ezt látod az orrszívóban,hogy milyen állag. Én is náthás vagyok 5 percenként fújhatom az orrom 🤷
2022. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Átlátszó, viszonylag könnyen kijön, ami kijön. Csak nem tudom eldönteni, hogy nem csinálom elég ideig, vagy sír, azért szörcsög szinte azonnal megint, vagy ez normális, vagy nem tudom...

Refluxra nem gyanakszom egyelőre, a férjem is beteg, úgyhogy gondolom ő hozhatott haza valamit.

2022. szept. 30. 15:49
 9/11 anonim válasza:
Szia, tudom nem most volt de aztán abba hagyta a szörcsögést a baba? Én most pontosan ugyan ebben a helyzetben vagyok és nem tudom mitévő legyek, hiába szivatom szegenykemnek az orrocskájat akkor is szürcsög
2022. nov. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Persze, azóta már meggyógyult. :)

Megkérdeztem a védőnőt, azt mondta ez normális, hiszen ha mi megvagyunk fázva is szinte állandóan orrot fújunk, ráadádul a babáknál a fekvő póz miatt nem kifelé folyik többnyire a cucc, kiszívni is nehéz.

2022. nov. 13. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!