Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tennétek, ha a babátoktól...

Mit tennétek, ha a babátoktól el szeretné vinni a játékot egy másik kisgyerek?

Figyelt kérdés
Babalátogatóba jöttek és a 3 éves kislány el szerette volna vinni a 2 hónapos kislányom plüsseit. Természetesen nem engedtem, de a szülei utaltak rá, hogy adjam neki...
2022. szept. 30. 11:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez nagyon helyzetfüggő. Ha van ezed plüss, és nem hiányozna, akkor neki adnám. Ha a kiválasztott játék emlék valakitől, vagy kedvenc, akkor nem adnám, de felajánlanék egy másik játékot. De ha kevés a plüss és ezeket el szeretném tenni a picinek, akkor nem adnék. Vagy még opció lehet nálam, hogy felajánlom, hogy kölcsön adom.
2022. szept. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Pofatlansag volt a szulok reszerol, nyilvan. Mi az, hogy utalgattak ra? Vegyenek ok a gyereknek jatekot, ne masoktol keregessenek.

Nem engedtem volna en se egyebkent. Esetleg ugy igen, ha a gyerekem mar

nagyobb es onszantabol ad oda valamit, mert neki mar nincs szuksege ra. De ezt nyilvan nem par honaposan fogja csinalni. Mi meg nem voltunk ilyen helyzetben szerencsere, de ez nagyon meglepo.

2022. szept. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Mi az, hogy add neki ?? Ezek normalisak ?
2022. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Hozzánk mindenki csak hozott. És senki nem akart elvinni semmit. De nem is barátkozunk bunkókkal.
2022. szept. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Elég sok plüss van, nagyobb része még az enyém volt, de van pár új is amit most kapott a kislányom.

Azt mondták, hogy ez csak egy plüss meg hogy a kislányom úgy sem emlékszik rá.

2022. szept. 30. 11:36
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"a szülei utaltak rá, hogy adjam neki"

Nem is hallottam még ilyet. Vegyenek ők játékot a gyereküknek.

2022. szept. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kik ezek?
2022. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg meglepő. Én csak annyit mondtam volna, hogy itt játszhat vele a kislányotok nyugodtan, legközelebb, ha jön, akkor is játszhat vele, DE ez az én kislányom játéka, így marad.
2022. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen emberek vannak?!

Nem is tudom h hogy reagálnék😱


Sosem csináltak ilyet a gyerekeim, de ha akartak volna, akkor se hagynám. Nem h még a házigazdát győzködjem h adja nekünk.

2022. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A kislánynak megmondanám, hogy az nem az övé, neki is biztos vannak szép játékai.

A szüleit simán kiröhögném, és mondanám, hogy nyilván nem gondolják ezt most komolyan. Új játékért a játékboltba tessék menni.

2022. szept. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!