Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás irányulh...

Szeparációs szorongás irányulhat az apára is?

Figyelt kérdés

Kislányom 14 hónapos és mindig sír az apja után. Egyfolytában legörbült szájjal mondogatja hogy "apa elmeee" (=elment).

Amikor a látóterébe kerül, akkor pedig torkaszakadtából visít neki hogy vegye fel.


Sokat vannak együtt, mivel a férjem itthonról dolgozik. De azért én többet foglalkozom vele. Mégis utánam nem sír ennyit.


Ez a szeparációs szorongás valami szokatlan formája vagy másról van szó?



2022. aug. 8. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Persze, irányulhat rá is. Veled is ezt csinálja vagy csak az apával?
2022. aug. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert te mindig ott vagy
2022. aug. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Főleg apára irányul,mert ő ritkábban van otthon😅
2022. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
5%

A szeparációs szorongás,

nem valaki után vágyódás. hanem a saját akaratának érvényesítése másra.Az apja jobban teljesíti, amit a pici akar>

2022. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sőt. 11 éves koromban egy kórházi szobában voltam ketten egy 2,5 éves kisgyerekkel. Nem tudom mennyi idő után, de egyszer csak amikor kimentem mosdóba, elkezdett ordítani. Ha meglátott abbahagyta. Direkt "tesztelgettem", mert nem hittem el, hogy utánam sírt, úgyhogy direkt kimentem a folyosóra hogy ne legyek szem előtt stb Ezenkívül néha utánozta néhány mozdulatomat is.
2022. aug. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!