Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz az, hogy nem szabad sima...

Igaz az, hogy nem szabad sima csapvízzel mosni a babák szemét, hanem ásványvízzel szabad csak?

Figyelt kérdés
Neten olvastam, hogy nem jó a klorid víz.
2022. okt. 1. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Igen, de csak is Voss vízzel.
2022. okt. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Eleve miért mosod a baba szemét? Az arcát oké, de a szemét? O.O 2 gyerekem van, egyiknek sem mostam a szemét, csak az arcocskáját, a szemeiket direkt elkerültem minden mosdatásnál.


Egyébként 3+ hónaposan már szokták őket vinni babaúszásra, oké, hogy nem olyan fajta medencében fürödnek, mint az olimpikonok, azért nem is ásványvízben. És őket is bőven lemerítik a víz alá, szóval nyilván éri a szemüket is. Legjobb tudomásom szerint eddig még senkinek sem lett baja tőle :D

2022. okt. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 qkker1 ***** válasza:
75%

"Igen, de csak is Voss vízzel."


A "kanyarban sincs" e mellett.


Acqua di Cristallo Tributo a Modigliani

2022. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Evian ásványvíz tökéletes lesz, de a biztonság kedvéért az egész gyereket ebben fürdetném.
2022. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
3 gyerekem van de bizony én se mostam a szemüket 😅
2022. okt. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Ha magyarok vagytok szigorúan szentkirályival!
2022. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

Nagyon viccesek a válaszok :)


Amúgy forralt vízzel lehet, meg van aki kamilla teázik, de arról megoszlanak a vélemények. Én amúgy minden fürdetés előtt megtöröltem a kis szemét forralt vízbe mártott gézlappal, csodálom hogy mások nem, nekem így tanították

2022. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem mosásra gondolok, hanem áttörlésre puha vattakotonggal, amikor csipás neki pl.
2022. okt. 1. 20:45
 9/13 A kérdező kommentje:
Védőnő mondta, hogy kell, csak részleteket nem.
2022. okt. 1. 20:45
 10/13 A kérdező kommentje:
3 hónapos már, eddig kerültük a csapvizet oda, felénk borzasztó klóros, szinte fehér.
2022. okt. 1. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!