Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy kijöttünk...

Miért van az, hogy kijöttünk a kórházból, és eltűnt a kicsinek a babaszaga? Én annyira szerettem, nem ehet visszahozni valamivel?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gabi babafürdetővel,finom hintőporral..sztem babaillatú a picid,csak már megszokta az orrod.
2010. szept. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, babaillatú ő, csak az orrunk már megszokta.
2010. szept. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bent valószínűleg mással fürdették, mint te idehaza. Én is így jártam. És képzeld el, sok szagolgatás után kiderült, hogy odabent Johnson&Johnon fürdetőt használtak, a sárga színűt (Top-To-Toe). Ilyet vettem neki, és azóta mezint olyna babaszaillata van, mint az első napokban. :-)


Ezenkívül egyetértek a többi válaszolóval: megszokta az orunk. Mint ahogy a tej és a pelenkatároló szagát is megszokja.

2010. szept. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azóta megint olyan babaillata :-)
2010. szept. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

bizony,csak annyi h megszoktad.mikor jönnek látogatóba hozzánk,vagy csavargunk és a barátnőim felvezsik mindig mondják h jajj olyan jó babaillatú.de én sem érzem már sajnos:(

:D

2010. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
bizony megszoktad! A férjem mindíg érezte, mikor este hazajött a munkából, én kérdeztem tőle néha, hogy még mindíg babaszagú-e a pici? Megnyugtatott, hogy igen!
2010. szept. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a nyakát szoktam bepúderezni,amikor szaglászolni vágyom:DD
2010. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
kérd meg apukát, hogy egy órát álljon szolgálatba, sétálj egy nagyot, utána érezni fogod :)))))
2010. szept. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!