Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos a babam, most...

Orchidea001 kérdése:

3 honapos a babam, most szerettem volna az egy lyuku aventos cumisuveget,3 lyukura cserelni. Nagyon sír nem fogadja el. Jartatok így? Lehet nagyon folyik neki azert?

Figyelt kérdés
Szerintem mondjuk nem fontos, csak a doki neni mondta.
2011. jan. 24. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
3 hónaposnak nem kell még a 3 lyukú, a cumi hátulján is látod az "időzítést", azt ha megszívja rengeteg jön belőle, válts vissza még.
2011. jan. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az van ráírva 3 honapostol...mindegy , persze lecsereltem azonnal itta az 1 esből.
2011. jan. 24. 19:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 4,5 hónapos,nem fogadja el a hármas cumit,csak az egyesből hajlandó enni,,vagy inkább nem eszik...
2011. jan. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én 7 hósan adtam először 3 lukú, variábilisat, még akkor is nagyon folyt neki, csal 8,5 hónapos korától tudott belőle inni rendesen.

1-est használtunk 6 hós korig, onnan 2-est és 7 hós korától néha próbálkoztam a 3-assal, de látod, csak ilyen későn lett jó neki. nem lóverseny ez! :)

a teát még most is 2-es cumival/cumiból issza. bár leginkább mostmár pohárból iszik. de ha cumisüveg kell, akkor az még 2-es.

2011. jan. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom a számozásokat, de mi a 2-est használjuk a MAM-osból és 1 éves a kisfiam. Régebben próbáltam a 3-asat is, de nem ivott belőle, abból már szinte folyik a tápszer. Azt add neki, amelyiket szereti, nem amelyiket a doki szereti. :) Ha eszik rendesen, nem fárad el tőle nagyon, akkor jó az 1-es is.
2011. jan. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam 16 hós, pohárból iszik nappal, darabosat eszik, de a reggeli tejet csak 3-4 lyukú cumiból issza meg. A variábilisból nem. 1 éves volt, amikor a 2-esről átálltam a 3masra, akkor már jó volt neki, pedig már akkor tanulgatott pohárból inni. Ha cumi, akkor nem kell neki a sok lyuk. 3massal is lenyom 300 ml tejcsit reggelente, pillanatok alatt.
2011. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A 3-as méret nagy sűrűségű folyadékokhoz való.

Nyugodtan etesd az 1-sel.

Mi MAM-ot használunk, 10 hónaposan a 2-es méretet. Ezt is később próbáltuk, mint ahogy ajánlják, nehezen szokta meg.

2011. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 3 és fél hónapos.Egy hete eszik a 3-as Aventes cumival.Előtte az 1-essel evett,de nagyon keveset,olyan volt,mintha az evés végére elfáradt volna,és nem is ette meg teljesen a tápszert.Viszont két óra múlva újra éhes volt.Mióta ezt használjuk,40 ml-el többet eszik alkalmanként,és 3és fél,4 óránként eszik.
2011. jan. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!