Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan anyukakhoz szolna a...

Olyan anyukakhoz szolna a kerdesem akiknek a gyermeke 18honaposan kicsike,alacsony. Az en kisfiam most 18honapos 8500g es 75cm. Van meg ilyen picike gyerek?

Figyelt kérdés
1honappal elobb jott 46centivel es 2600grammal. Egy ideig minden stimmelt sulyban foleg,hosszban mindig kisebb volt nyilvan. De valahogy nem is sikerul behoznia magat a minimumra se… 2cmvel levan maradva az atlagos magassagtol. Van akinek ilyen pici a gyermeke?

2022. okt. 5. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

első gyerek? xd

valakinek átlag alatt is kell lenni

2 cm az semmi

2022. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

KETTO centimeter kulonbseg az elkepzelt hiper-idealis merettol, koraszulott gyereknel?


Orvos kell, az biztos, de nem a gyereknek.

2022. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Koszi ezt a hasznos kommentet. Kitorolhetem vele. :)

Ja,es a gyermek volt orvosnal nem anyuci,jogos a gyanakvasom mert tenyleg gond van a novekedesevel,de gondoltam nem irok regenyeket.En csak arra voltam kivancsi hogy mas gyermeke is ilyen kicsi-e :)

Szep napot…

2022. okt. 5. 14:42
 4/10 A kérdező kommentje:
1/1 -> igen,elso gyermek. De szerintem mindegy hanyadik :) a görbéken is mindig a vonal alatt bandukol egy ideje,ezert volt gyanus es vittem kivizsgalasra. 2cm semmi, viszont ha 2centivel magasabb lenne akkor lenne a minimum atlagnal. Es plusz nem baszogatna minden doki h ez nem jo igy. Szoval ilyen esetben nagyon is szamit az a 2cm :)
2022. okt. 5. 14:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hányadik. Az elsőnék hajlamosabbak a szülők olyanon idegesíteni magukat, amin nem érdemes. Tudott bármilyen megoldást javasolni akár csak egy orvos is? Ha nem, akkor igazából gond sem volt.

Ha jellegre követi a görbét, akkor nem kell parázni.

2022. okt. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3eves korig nem igen lehet ezzel mit kezdeni. Azt mondta hogy nem annyira oke ez a lemaradas de behozhatja magat. Ha meg nem akkor hormonpotlas :/
2022. okt. 5. 15:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Ti milyen magasak vagytok? Itt az oviban is van bölcsis méretű gyerek, mert az apa alacsonyabb az átlagnál.
2022. okt. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es válaszoló vagyok. Az én fiam is 1 fejjel kisebb a kortársainál, de se minket, se a nála kisebb gyereket nem piszkálták ezzel. Nem aggódunk amúgy ezen, mert én is csak 160 cm vagyok, apa 180 cm. A fiam vékony is, majd megnyúlik.
2022. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"ha 2centivel magasabb lenne akkor lenne a minimum atlagnal"


Nincs olyan hogy minimum átlag.

Az átlag attól átlag, hogy vannak alatta és felette is. Ha mindenki "minimum átlag" lenne, akkor az átlag jóbal magasabban lenne.

2022. okt. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9es en a who gorbere ertem ami szerint a dokik is nezik a gyerekeket.
2022. okt. 5. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!