Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem lesz baj? 14...

Ugye nem lesz baj? 14 hónapos kisfiammal ma délelőtt az ügyeleten voltunk. Míg kiteregettem a mamával volt. Egyszercsak jöttek ki sírva. Majdnem egy órán keresztül sírt a gyerek öklendezett is már.

Figyelt kérdés
A távirányítóval játszott, ráharapott. Nagyon fogzik biztos nagyon fájt neki, de félek ki van ha le is nyelt valamit. Az elem a helyén. Az ügyeleten meghallgatták, néztek véroxigénszintet és ennyi. A mama bepánikolt, megijedt azt mondta más nem történt csak ráharapott a távirányítóra. Mivel nem tudtam megnyugtatni felhívtam az ügyeletet, tanácsukra be is mentünk, de semmi komoyl vizsgálatot nem csináltak. Ez reggel történt. Igaz már rosszul lenne ha bármi más lenne a háttérben?

2022. szept. 24. 15:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Behisztizett. Nekem is csinált ilyet. A végén már köhög meg minden mert nem tud kijönni a sírásból,valószínűleg mama parája sem segített.
2022. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért csak meg tudod állapítani lenyelt-e valamit! Ha hiányzik egy gomb, vagy a negyed távirányító és nincsen meg, akkor lenyelte. Ezzel behívtak az ügyeletre?!
2022. szept. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Hol a távirányító, Magdi???
2022. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Remélem jobban érzitek magatokat. Köszönöm a megnyugtató válaszokat.
2022. szept. 24. 18:03
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha az elem megvan, a távirányító gombjai megvannak, nagy baj nem lehet! Nyugi!
2022. szept. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg nem értem ezt a kérdést, minden bántás nélkül.
2022. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De ha megnézed a távirányítót és látod h nem hiányzik belőle, akkor nem nyelt le semmit.

Gondolom fájt is neki, meg is ijedt, na meg a mamán is látta h betojt.

összességében nincs baj, csak az ijedtség

2022. szept. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mi baja lenne?
2022. szept. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mivel nem voltam ott, nem láttam mi történt. Azért félek, hogy mi van ha a mama nem vett eszre valamit nem a taviranyitoval kapcsolatban hanem előtte. De jó étvagya van. Nyűgösebb, de fogzik. Olyan mint szokott.
2022. szept. 24. 21:35
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom ha véletlenül mégis lenyelt bármit amitől baja lehet ennyi idő alatt rosszabbul lenne-e már. Megnyugodhatok e, hogy épp itt szuszog mellettem és biztosan jól van.
2022. szept. 24. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!