Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek beszerezni a...

Mikor kezdtétek beszerezni a baba ápolási kellékeket, ruhákat, mindent?

Figyelt kérdés
Márciusra várjuk a babánkat. Hamar lenne most elkezdeni a bevásárlást? Mikor szereztétek be a higiéniai termékeket, ruhákat, konkrétan mindent?

2022. okt. 6. 16:33
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ma vagyok 20 hetes. Még semmit sem vettem, egy bodyt leszámítva, azt sem tudatosan. Régóta nézelődök neten, de semmi konkrét elhatározás. Néha frusztrál is, hogy ilyen ráérősen vagyok.
2022. okt. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
88%

Első babámmal 27 hetesen kezdtem, addig a babakocsi volt meg.

Második babámmal 27 hetesen az utolsó körömvágó olló is megvolt már, szó szerint minden.


Szerintem semmi jelentősége, vásárolj, amikor jól esik.

2022. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked most esne jól, akkor vegyél neki most egy két dolgot.
2022. okt. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, drágák vagytok! Csak mindig azt hallom, hogy várjak még, korai... Pedig nekem olyan jól esne ha valamit már be szerezhetnék neki. 15 hetes vagyok.
2022. okt. 6. 17:00
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Legkésőbb a 30. hét környékére jó ha megvan azért minden.

A babaszoba is, ruhák kimosva stb.

Nem jó nagy hassal, bevizesedve rohangálni még dolgok után meg rendezkedni.

A kórházi csomag is legyen meg majd a 30. hét környékére.


Én is halogattam mindig, mert babona stb, aztán épphogy kész lett minden, megrepedt a burok ideje korán.


Szóval ha nem is mindent, de apránként elkezdheted simán a dolgokat megvenni.

2022. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fogtam vissza magam, amikor megláttam egy cuki rugdalózót vagy bármit. Volt olyan, hogy elég sok mindent vettem, de olyan is volt, amikor csak popsitörlőt, mert éppen az jutott eszembe.

Nagyon jó babavárást! 🥰

2022. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én is korán kezdtem aztán leálltam egy pár hónapra, most azt sajnálom mert így a végére már nagyon fárasztó boltokba járkálni nézelődni, szóval ha már tudod a nemét onnantól szabadon bármit vegyél meg amit akarsz. Nincs olyan hogy túl korán
2022. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 10x raktam már különböző webshopokban kosárba babaruhákat, de hogy megrendeljem? Áh, kizárt. Mindig az időhúzás: majd a 16 hetes uh-n a dokimnál, majd a 20 hetes genetikai után...

Azért is jó, hogy kiírtad a kérdést, kedves kérdező, mert így talán összeszedem végre magam, és elkezdek vásárolni. 😄

2022. okt. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom a nemét, a földszínek tetszenek legjobban, kevés mintával, jó anyaggal. Már azt is alig bírom kivárni, hogy meg tudjuk a nemét. Legközelebbi UH a 20. Heti genetikai lesz, ezt is alig bírom kivárni. El múltak a tüneteim, nem tudok a babáról semmit, ugye nem látszik és nem is lehet érezni a mozgást még ilyenkor. Nagyon szeretném látni. ☹️ Tudni, hogy minden rendben van vele...


Van egy kis nyunyóka amit sokat nézegetek, vagy magamhoz ölelem. Lehet ez furán hangzik... Lehet emiatt is szeretnék neki vásárolni, hogy valahogy közelebb érezzem magamhoz. Meg hát imádok mindent, ami vele kapcsolatos,már most.


Kicsit el tértem a kérdésemtől, nagyon szépen köszönöm mindenkinek aki írt! Ha nagyon meg tetszik valami, meg veszem, a többivel várok a 18-20. Hétig.

2022. okt. 6. 18:08
 10/24 A kérdező kommentje:
Kedves 8#,Te hanyadik hétben jársz? Én is folyton ezt csinálom. 🙈
2022. okt. 6. 18:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!