Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos oltás után erős...

2 hónapos oltás után erős sírás normális? Mitől sírhat a baba?

Figyelt kérdés
A babám megkapta 2 hónaposan az oltást, és rá pár órára erősen kezdett sírni. Nem állandóan, de félek, hogy valami súlyos baja lesz.
2022. okt. 6. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is sirt nagyon a babám. Merj neki lázat de simán lehet h csak nyugos. Borogasd hideg vizzel a combjat. Ha nagyon szenved adj neki egy fel kupot nyugodtan :)
2022. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Jaa 1. Vagyok. Semmi baja nem volt/ lett és a többi oltás egyáltalán nem viselte meg a későbbiekben :)
2022. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Jelen. Nálunk a 2 hónapos után ugyanez ment...de az összes többi után is mondjuk. Pedig már 10 hónapos. Az összes oltás kiütötte eddig. :( De jó esetben másnapra kialussza, vagy elmúlik 1-2 nap alatt ez.


Kitartást, tudom mit érzel, az én lányom ma kapta a 2. bexerot és délután óta sírás van.

2022. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért lettem lepontozva? 1 vagyok . Tényleg érdekel

:)

2022. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Éjszakára megnyugodott. :)

Félek a többi oltástól is nagyon. Remélem, hogy nem lesz semmi baj később sem.

2022. okt. 7. 08:05
 6/6 anonim válasza:
5 Én is remélem, ki tudja mi van ezekben
2022. okt. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!