Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi történhetett, hogy újabban...

Mi történhetett, hogy újabban minden reggel tiltakozik a bölcsi ellen?

Figyelt kérdés
20 hónapos kislányom 1 éves kora óta bölcsis. Sosem volt gond reggelente a bölcsibe érkezéssel, ott maradással, vidáman ugrott a gondozónői karjába, integetett nekem, puszit küldött, csak jót mondtak róla mindig is, látványosan szeretett ott lenni. Viszont, másfél hete minden reggel az történik, hogy továbbra is vidáman érkezünk, átöltözünk, kislányom besétál a csoprotba, de pár másodpercen belül mintha meggondolná magát, és visítva rohan kifelé, utánam, őrülten hisztizik. Nem tudok semmiről, hogy történt volna valami vele a csoportban (kérdeztem, de nem mondták, hogy bármi történt volna, ami ezt váltja ki), semmi nem is változott, a gyerekek is ugyanazok, a gondozónők is továbbra is. Volt egy hónap nyári leállás, és Én még attól féltem, hogy mi lesz, ha újra kezdődik a bölcsi, de akkor nem volt gond (ez augusztus elején volt), most viszont ötletem sincs, hogy mi lehet a baj.
2010. szept. 27. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy egyik csoporttársa kicsit megütötte vagy megrémítette őt.

Ezt nem minden esetben veszik észre a gondozónők sem sajnos.

2010. szept. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ez lehet, gondoltam erre Én is, mivel 3 héttel ezelőtt kétszer is, két egymást követő napon harapásnyommal az arcán hoztam haza, még azt sem tudták megmondani, hogy mi történt, vagy melyik gyerek volt, mert állítólag kislányom nem sírt, csak észrevették később, ebéd közben, hogy harapásnyom van az arcán. Ez viszont már vagy három hete volt, viszont a hiszti reggelente 1-másfél hete kezdődött. Lehet a kettőnek köze egymáshoz?
2010. szept. 27. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, a kisgyerekek elég durvák tudnak lenni egymáshoz, lehet hogy fél.
2010. szept. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!