Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok, elvileg...

6 hetes terhes vagyok, elvileg. Ma reggel pisilés után egy 2 cm átmérőn véres lett a papír. Próbáltam a dokit hívni, de nem veszi fel. Mi történhetett? Nagyon megijedtem. Baj van? Van még baba?

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos, ezt csak egy vizsgálat és uh tudja megmondani, mi nem látjuk, hogy mi van odabenn.

Lehet, hogy semmiség, de vetélés kezdete is lehet.

Volt azóta vérzés, erős görcsölés?

2010. aug. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem véreztem azóta, és görcsöm sem volt.

Ez egy kicsit biztató.

2010. aug. 24. 19:19
 3/4 anonim ***** válasza:

A második terhességemnél én is picit véreztem, szerencsére nem volt semmi baj, de azért ijesztő volt...szerintem ha elvetélnél, az több vérrel járna,meg görcsölnél is (szerencsére ilyen élményem nem volt).

Amint tudsz, menj el a dokihoz, az a legbiztosabb.


Minden jót!

3 gyerekes

2010. aug. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ez tényleg biztató, de azért lásson orvos is, mindenképpen. Ez már szállóige, de inkább egy felesleges vizsgálat, mint a baj.

Nekem most szombaton volt egy hasonlóm, de szinte csak egy csepp, a folyásban. Rohantunk az ambulanciára, de megnyugtattak minket, nincs baja a babócának, zárt a méhszáj, de azért oda kell figyelni az ilyenekre.

2010. aug. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!