Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és fél éves kisfiam tegnap...

2 és fél éves kisfiam tegnap reggel kihányta a kakaóját. Jókedvű, eszik is, de nem tudom mitől történhetett. Mit tegyek? Elvinnétek orvoshoz? Ilyen előforduéhat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a tej nem volt friss. Ha jókedvű,eszik,akkor nem kell elvinni sehova.
2011. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszeri hányás nem gond, a harmadik után -ha rövid időn belül történik- akkor kell orvoshoz vinni, illetve ha esés, fejet ért ütés után hány.
2011. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna,csak azzal a különbséggel h a fiam 1,5 éves.reggel ő is tegnap kihányta a kakaót utána 10 percel meg ugrált az ágyon össze vissza egy szál pelusban.azóta sincs semmi baja.szerintem mohón ehetett mert a tejnek semmi baja nem volt,akkor bontotta fel a férjem,meg azóta ivott már belöle még és nem hányta ki.szerintem nyugodj meg.adj neki másik tejből legközelebb már.orvoshoz nem vinném ha nincs más jele h beteg lenne.
2011. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is jártunk már így, 2 éves, orvoshoz nem mentünk, feleslegesnek találtam. Ugyanúgy jókedvű volt utána, mint ahogy Te is írtad. Nálunk az okoz sok gondot, hogy a kisfiam szájában állandóan ott lóg a cumisüveg, és a pici vékony szálú hajszálai szinte láthatatlanok, de gyakran rákerülnek a cumira, akkor mondja is, hogy hajas, de ha a szájában van már, akkor szinte lehetetlen meglátni és kihalászni. Szerintem a kakaós dolognál is a hajacskája volt a ludas.
2011. márc. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel is hányt, köhögés és egyéb nélkül sugárban.Felhívtam az orvost,aki szerint ilyen vírus van.Ettől függetlenül tartok tőle, nehogy komolyabb baja legyen.Semmi egyéb tünete nincs.
2011. márc. 11. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!