Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves fiam ezt miért csinálja...

1 éves fiam ezt miért csinálja és hogy szoktathatom le róla?

Figyelt kérdés
Most kezdte el pár napja, szekrényajtóhoz, ajtóhoz, kanapéhoz odaül háttal és erőből hátravágja magát többször. Közben vigyorog meg nevet rajta. Egyszer elszámította magát és a járólapba ütötte a fejét, picit sírt aztán vigyorogva tovább csinálta. Nem egész nap csinálja, hanem néha rájön az 5perc, aztán abbahagyja. Amikor játszunk, akkor nekem is háttal ül le és direkt hátraesik rám. Ijesztő és nem értem ez hogy hogy nem fáj neki.. rászólok, elviszem onnan meg csak mosolyog rám, leteszem és visszamászik, közben meg "kinevet".
2022. okt. 9. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Ez elég fura. Szerintem írj a védőnőnek, hátha tud valami tanácsot adni, ő már biztos találkozott ilyesmivel.
2022. okt. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Most ez újdonság, élvezi,tapasztal. Később talál más dilit. Nem kell leszoktatni róla.
2022. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is csinálja, csak élvezi a vetődést. Nálunk párnán csinálja a babakarámban.
2022. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
En eszre vettem a sajat gyerekemen, hogy ha en valamit "meg tiltok neki" vagy latja rajtan, hogy zavar meg azert is csinalja es nevet rajta. Ilyen volt mikor direkt vette a követ a szajaba es figyelte, hogy en figyelem e es nevetett stb.. meg sorolhatnam. 1 evesen a vizet köpködte ki nagyon jokat nevetett rajta.
2022. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Játéknak veszi. Míg jól meg nem üti magát.
2022. nov. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!