Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktathatnám le 1...

Hogyan szoktathatnám le 1 éves babámat az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés

Éjszaka 3-szor felkel enni,és másnap délig nem hajlandó enni,mivel éjszaka jól lakott.Nem mondhatnám,hogy napközben sokat eszik.Etetőszékében nem marad meg,ordít,így mászkálás közben etetem,s pár kanállal fogad csak el.

A súlya átlagos 11kg,azzal nincs gond.


2011. szept. 8. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Nincs jó hírem. Én egyszerűen nem keltem hozzá. Külön szobában volt. 2 éjjel ordított de nem végig, tűrhető volt aztán nem kelt többé. Mondjuk az enyém nem enni ébredt fel hanem csak úgy 2x minden éjjel és 13,5 hónapos volt amikor nem bírtam tovább. Próbáltam én mindent de csak ennek lett eredménye.
2011. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Még szopizik?Éjszaka mit eszik?nekem ikreim vannak,ők nem nagyon szopiztak,mert nem volt tejem,tápszert kaptak éjszaka mikor felkeltek,de csak 4 hónapos korukig,azóta nem esznek,isznak éjszaka.Unokatesóm ugyanígy volt kislányával,már elmúlt egy éves,és nem akart semmi mást enni,csak szopizott,éjjel,nappal.Ha nem szopizik,próbáld éjszaka ki,hogy nem adsz neki csak teát,ha felkel,azzal nem lakik annyira jól,de mégis tele lesz a pocija.
2011. szept. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ja,és ha mégis szopizik,lassan próbáld meg elválasztani,mert egyre nehezebb lesz szerintem
2011. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem szopizik,tápszeres.Minden alkalommal 240ml-t kiszív,mégsem lakik jól,mert 3óra múlva ordítva ébred.Ez miatt nem tudom-nem is akarom-külön szobába tenni.

Nem lenne szivem ordítva hagyni más szobában még 10 percet se.

2011. szept. 8. 18:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Mennyi időseknek való tápszert kap? Barátnőméknél is ez volt a gond, a doki a 15 hónapos gyereknek még mindig a 6 hónaposoknak való tápszert erőltette, mondván, hogy túl dundi a gyerek. Attól meg nem lakott jól. Átváltottak a korának megfelelőre, tettek bele kis Sinacot, azóta nem ébred a kisfiú.
2011. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen,korának megfelelőt és mennyiséget.Mi az a Sinac?
2011. szept. 8. 20:24
 7/14 anonim ***** válasza:
Sinlac, elírtam. Az a szentjánoskenyér alapú pép, amivel a főzeléket is szokták sűríteni.
2011. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Éjszaka 3 szor eszik,délelőtt meg egyáltalán nem...szerintem tudod mit kell tenned.Meg kell fordítanod ezt a szokást,ezt pedig sajnos csak úgy tudod ha éjszaka nem kap.Lesz néhány borzalmas éjszakátok,de nincs más út,meg fogja szokni.
2011. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Második vagyok,még mindig azt mondom,hogy szerintem,ha felkel éjszaka adj neki teát,azzal telítődik a pocakja,de ha nem ordít annyira,akkor inkább próbáld visszaaltatni.
2011. szept. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha teát adok neki,akkor lehet teáért fog felkelni,de gyakrabban mert az kevésbé laktató.
2011. szept. 13. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!