Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rácuppant az 1 éves babám a...

Rácuppant az 1 éves babám a teára. Hogyan szoktathatnám le?

Figyelt kérdés

Éjjel nappal szopott, vizet nem fogadott el. Filteres babateát, csipkebogyó teát sem.

Vettem HIPP-es instant teát és rácuppant.

1 liternél is többet iszik naponta és ha nem kap, hisztizik. Éjjel is kéri. A cicit is.

Nem szeretném ha a fogai tönkremennének.

Próbálkozom vízzel, de hozzámvágja a cumisüveget.

Amikor csak szopott-kemény volt a kakija, most sokkal lazább.

Tápszert, egyéb folyadékot nem kap.

Mit tehetnék?

Ne adjak. Oké, de akkor mivel itassam, ha a víz nem kell neki?

Rendkívül akaratos, kitartó baba.


2009. dec. 27. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A családban úgy szoktattak le egy babát, hogy mindig kevesebb cukrot tettek a teába és így egyre rosszabb lett az íze. A végére már nem kérte a teát.

Na most az instant teával nehezebb a feladat. Hígitsd fel jobban vízzel, talán úgy nem ízlik majd neki, vagy térj át a főzös teára és csökkentsd a cukrot.

Remélem tudtam segíteni, 17 hetes kismama

2009. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Főzős teába nem tettem cukrot, nem is itta meg.

Nem akarok cukrot tenni bele.

Köszönöm a tanácsot, megpróbálom jó hígan, hátha.

2009. dec. 27. 16:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kicsit rácuppantottam a babát az instant teára,és én is ezt csinálom hogy szinteb csak picit megszinezem a vizet a teával,ugyhogy igy nem is árthat neki annyira.Vettem a dm-ben egy uj fajta HIPPes teát,nem granulátum,hanem por,olyan kicsi,kb 2dcl-es sötétkék kupakú üveg,70 adagra elég azt irják,ugyanaz az az ize mint az instantnak,de nincs benne hozzáadott cukor!Most azt veszem.
2009. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!