Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba nem marad...

3 hónapos baba nem marad egyedül...?

Figyelt kérdés

3 hónapos kislányomat egyszerűen nem lehet magára hagyni egy percre sem, mert rögtön sír.

Csak akkor tudom egyedül hagyni, mikor akszik, de alvás órák száma is már egyre kevesebb.


Nem órákra akarom, csak míg pár dolgot megcsinálok gyorsan, de nem szeret egyedül lenni, mellette kell ülni.


Nála nem nagyon van ez az elnézegetés magában, de vajon miért nem?

Én rontottam el valamit?


2022. okt. 10. 16:05
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Pedig soha nem volt indokolatlanul felkapkodva, sőt, nem is szeret ölben lenni.
2022. okt. 10. 16:09
 2/22 anonim ***** válasza:
77%

#1 nagyon volt értelme ezt ideböfögni...

Vannak, akik azt mondják, hogy hagyd sírni a babát, majd attól megtanul aludni, meg egyedül ellenni..

Aki olvasott legalább egy cikket szakértőktől annak már van annyi rálátása h ez többet árt, mint használ.

Gyógypedagógus mondta, hogy 1!! éves korban is 15 perc max ami !elvárható! egy gyerektől h aktívan odafigyeljen valamire.

Na akkor egy pár hónapos..

Az enyémet alvás közben se lehetett lerakni 2 hónapos koráig.

Vannak ilyen babák, velük nehezebb az élet. Ha szerencséje van az embernek, elsőként születik ilyen baba.

Egy ismerősöm is mondta h az első kislánya mellett sütött főzött, a másodikat viszont egy percre se lehetett magára hagyni még a pihenőszékben sem.

2022. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Dehogy rontottad el. Igenis egy ilyen pici babának meg kell adni mindent. Nem lesz el egyedül még nagyon nagyon sokáig, de egyre jobban lefoglalják majd tárgyak. De ezek percek. Sokaknál beválik a hordozókendő, esetleg érdemes azt kipróbálni, de teljesen normális tőle ez a viselkedés, hidd el.
2022. okt. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%

Én ugrok minden “nyekkenésre” nem felkapva van hanem szeretve.

Ennek ellenére el van egyedül az elektromos hintában egy fél órát is akár. Babafüggő, hogy milyenek. Ha éppen matrica akkor húzom magammal a babakocsit wc-re is :D

Nem rontottad el, nehogy el hidd. A szeretet és törődés, a meghallgatás nem rontja el az embert :) Nehezebb eset csak… aludni pl én sem tudom letenni napközben csak ha rajtam alszik.

2022. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom is ilyen volt. Nem érzem, hogy máshogy kezeltem volna, mint a fiamat. A kisfiam nyugodtabb természet, akár elnézelődött egy kicsit de a lányom nem, ő telitorokból ordított, amint letettem ébren bárhova is. Mindegy, hogy kiságy, franciaágy, rezgő pihenőszék, vagy babakocsi...

Idővel egyre jobb lesz.

2022. okt. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Én hordozóval a hátamon sütöttem-főztem, mentem wc-re meg ilyesmi. Vagy a konyhában tettem le a kisembert a padlóra, ott elvolt.
2022. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%
Miért te szeretsz egyedül lenni? Nem,ugye? De te tudsz ellene tenni,az a kis majom 3 hónapos pedig nem,mert rád van szüksége. Rinyálunk mi is nők ha apuka épp nem figyel ránk,sőt ki is kérjük magunknak.
2022. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen a kismajmot viccből írtam.
2022. okt. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%
#9 ilyen korban tényleg kis majmocskák, csak rajtunk érzik jól magukat :)
2022. okt. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
94%
Pontosan. Miért kéne el lennie egyedül? 3 honapos, rád van szüksége.
2022. okt. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!