Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha a 3 honapos babam...

Baj ha a 3 honapos babam szereti egyik oldalra tenni a fejet?

Figyelt kérdés
Egyik oldalat preferalja jobban de forgassa a masok oldalra is a fejet. Sokszor ha at szeretnem tenni a masik oldalra vissza forditsa

2021. jún. 20. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekünk ez kötött izomzatot jelentett. Dévény torna helyre tette.
2021. jún. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Nagyobb baj, hogy olyan anyja van, aki még magyarul sem tud írni!
2021. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Váltogasd a kiságyban az irányokat pár hetente, hogy melyik oldalon van a feje. Ha mindig máshonnan éri az inger, nem lesz egyfelé orientálódva.
2021. jún. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedves masodik te talan azert jottel ide, hogy nyelvtan leckeket osztogass? Szerintem meg az a baj, hogy leteznek olyan emberek mint te!
2021. jún. 20. 22:39
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

A lányom ugyanezt csinálta. Azt csináltam amit a 3# is javasolt

, már nem csak egyik oldalra fordítja a fejét.

2021. jún. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam is jobboldalas volt, gyógytornász épp 3 hónapnál húzta meg a határt. Ha addig nem rendeződik, akkor kezelés kellett volna. De rengeteg baloldali ingerrel és hason altatással (balra fordított fejjel) megoldódott.
2021. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is ezt csinálta. Nem csináltam az ég világon semmit, hagytam ahogy jó neki. Mostanra teljesen egészséges 2 éves (és a feje se lapult el).
2021. jún. 24. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!