Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 honapos babák anyukai, hogy...

3 honapos babák anyukai, hogy néz ki egy napotok?

Figyelt kérdés
Mennyi idotok van magatokra, pihenésre? Én totál ki vagyok borulva, egy hete éjjelente nem alszik a fiam, csak cicizni akar, abba se vagyok már biztos hogy van e elég tejem. Viszont nappal meg alig ker cicit… szornyen megy minden, a főzés, takaritas, és olyan hogy normalisan nézzek ki, esélytelen. Nagyon fáradt vagyok. Pedig olyan jól teltek a hónapok, de egy hete orulet van! 😅
2021. dec. 29. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Kapott mostanában védőoltást? amúgy vagy ez okozza vagy növekedési ugrása van.
2021. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kapott oltast, rotavirus ellen voltunk Dec 7 én, de az már rég volt. A kotelezokre jan 18 megyünk…
2021. dec. 29. 21:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Növekedési ugrás van

Nálunk is borzalmas volt a 3 hónapos ugrás. Oltást is kapott épp, beteg is volt. Káosz volt.

Nálunk, hát nem tudom, nem igen van napirend. De nálunk a 12 hetet, hogy betöltötte sokkal jobb lett minden, pedig előtte sem volt rossz. Átaludta az éjszakát hét hetes kora óra, így éjjel tudtam pihenni(már nem mondjuk…alvási regresszió)

Aztán mikor aludt próbálgattam csinálni valamit.. több kevesebb sikerrel. Volt, hogy rendeltünk, amikor csak velem, rajtam volt el. Volt, hogy a párom főzött, takarított.

Az elején nagyon frusztrált, hogy nem jut időm semmire, de muszály voltam elengedni.

Most meg már elvan sokáig a játszószőnyegen, vagy a pihenőszékben.

Az alatt pakolászok, felrakom a kaját, kifestem magam ilyenek. Egyre több időm van.

Egy napunk általában úgy néz ki, hogy reggel fel kel, eszik. Az ágyban játszunk a következő alvásáig. Eközben kávézok.

Újra elalszik, ekkor néha alszok én is(attól függ mikor kel reggel), vagy reggelizek, elkészülök, mert ha felkel eszik és általában mindig elmegyünk sétálni délelőtt.

Hazajöttünk utána eszik, aztán játszószőnyeg és főzök.

Alszik, én valamit csinálok. Megjön a párom. Aztán kb ez folytatódik, játszik, eszik, alszik, csinálgatok valamit. Kb 6 felé van fürdetés.

Ezután van, hogy elmegyünk még esti sétára.

Kb ennyi

Nálunk a párom nélkül káosz lett volna. A te párod nem tud segíteni valamiben?

2021. dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nálunk oltás miatt volt ez, rota oltás után hetekig nem aludt rendesen.
2021. dec. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
En is azt gondolom növekedési ugrás. Nálunk is 1 hétig tartott. Mar ki voltam borulva. Nekem ráadásul nappal volt nyűgös, éjjel meg többször kelt. De nappal az borzalmas volt, csak kézben volt el. A rota oltas második adagját most fogjuk kapni. Hat remélem nem változik emiatt az alvasa.
2021. dec. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mi jan 18 kapjuk az első kötelezőt, + rota 2. Adag… felek az oltas utáni időtől. Én meg a vérmérgezés ellenire se mentem vissza, pedig azt 20 év után ismetelni kell 😂😅 a covidrol nem is beszelek 😂

Na de majd ha nem szoptatok :D

2021. dec. 31. 00:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szoptatás mellett oltattam magam, így kap valamennyi ellenanyagot a baba.
2021. dec. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!