Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok, miket csinál a...

Leírnátok, miket csinál a hasfájos babátok?

Figyelt kérdés
A babám két hetes és szerintem hasfájós.Tea és a krém amit kaptunk nem nagyon akar segíteni szegénynek :(
2010. szept. 27. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ívben megfeszült a kezemben, vagy a lábait húzogatta a mellkasa felé. Csak hason szeretett lenni, úgy enyhült a hasfájása.

Infacolt adtam neki, nekünk az bevált, tornáztattuk a lábát, és babapocak-krémmel masszíroztam a pociját.

2010. szept. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon kiabált, sírt, bevörösödött a kis arca is és húzogatta fel a lábát. Hason nagyon szeret lenni ilyenkor. Mi sab simplex-et adunk neki minden nap 15 cseppet 17 és 18 óra között anyatejjel, ez teljesen bevált. Neki mindig estére fáj a pocija, nappal nincs baj. Észrevettem, hogy amikor pelenkázom és megemelem a lábát, mindig akkor pukizik nagyokat, úgyhogy így tornáztatom, ha jönnek a görcsök és szereti. Emelgetem fel a lábát és bicikliztetem (persze a térd ízületre nagyon kell figyelni). Nagyon fontos az is, hogy mindig böfiztesd meg, nálunk van, hogy 20 perc után büfög egy jó nagyot, mert attól a bent maradt levegőtől is fáj a pocak.
2010. szept. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja, és a teáról még annyit, hogy nem feltétlenül jó, van, amelyik pont az ellenkező hatást váltja ki, úgy hajtja a szelet, hogy közben nagy görcsöket okoz.
2010. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk is nagyon sírt, vigasztalhatatlanul, és rángatja a lábait. nálunk az angolvíz vált be, de az csak majd egy hónapos korátol adhatod. hasmasszírozás, tornáztatás, hason fektetés, mást nem nagyon tudsz tenni sajnos :(
2010. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Sajnos az én babám is ezeket csinálja amiket leírtatok.Van olyan , hogy én is vele sírok.Remélem nem fog hónapokig tartani ez az állapot.
2010. szept. 27. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!