Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babák anyukái! A ti...

Hasfájós babák anyukái! A ti babátok is tekereg vagy pl szopja erősen az ujját mikor görcsöl?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Most volt 5 hetes a kislányom, eddig szerencsére 3 éjszakánk volt, amikor fájt a hasa, de ezek is hetente jelentkeztek. Nekem annyira sírt, hogy szinte már lelilult, nem vett levegőt, és feszítette magát. Elkezdtem fújni a kis arcát, hogy vegyen már végre levegőt, aztán a férjem vasalóval melegítette a textil pelust, és azt tekertem a pocija köré, mert a meleg beindítja a szeleket, és szerencsére hatott is. Azonnal elaludt, majd reggel kezdett el lövöldözni.
2011. febr. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hú szegénykém!hát nálunk azért nem volt ennyire durva a helyzet,bár most 4 hósan jobbul csak édeskömény teától kissé..JOBBULÁST NEKTEK!!
2011. febr. 25. 11:48
 3/6 anonim ***** válasza:
lányom koraszülött lett. 3,5 hónapos koráig MINDEN(!!!szó szerint) éjszaka üvöltött este hattól hajnal kettőig. olyankor este hat körül volt a fürdés, majd a hami. sokszor az evést sem tudtuk befejezni mert megfeszítette magát, tekergett, üvöltött. iszonyat volt. hiába etettük utána, nem evett csak sírt. volt hogy csak másnap hajnalban hatkor evett, mikor felkeltettem őt. minden este vele zokogtam, iszonyat volt és nem tudtunk neki segíteni, hiába próbáltunk ki bármit is.
2011. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
HA a babád az ujját szopja,amikor fáj a hasa,akkor szoptasd meg nyugodtan!Ez beindítja nála a bélműködést.Nem biztos,hogy teljesen elmúlik a hasfájása,de elviselhetőbb lesz.Persze,ez nem mindenkinél válik be,de az ujjszopó babáknál működni szokott...
2011. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos csak másfél hós koráig tudtam szoptatni,elapadt a tejem:(

már már azthittem talán a fogai miatt tömködi a kis kezét a szájába,de nincs semmi jel erre utalóan ahogy nézem olyankor csinálja.Sajnos nagyon nehezen tud pukizni.Édeskömény teát adok neki,csak azt nemtudom meddig jó azt folyamatosan adni,nem kellene-e leváltanom időközönként..

2011. febr. 25. 13:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Most már az én kicsim is inkább tekereg, ha a hasa fáj. A kezét akkor szokta tömködni a szájába, ha éhes -- de akkor szopja is. Mi Infacolt és Saab Simplexet adunk neki a hasikójára.
2011. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!