Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hasfájos babátok, sokat van...

A hasfájos babátok, sokat van ébren?

Figyelt kérdés
Nekem a kisbabám, pocija néha fáj, és akkor fel is ébred, van úgy, hogy éjszaka vagy nappal is keveset alszik.
2010. okt. 3. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem fajt a kisfiam hasa, de engedd meg hogy hozzaszoljak, mert latom egy ideje nem kaptal valaszt.

Valoszinuleg igen attol ebred, fel. Kap valamit ra? De vannak nagyon jo homeopatias szerek, en ezeket adtam neki (bar lehet ezektol nem ebredt fel soha hasfajassal).

[link]

Ha esetleg nem akarsz adni neki semmit a szervezetebe, lattam a DM-ben szolo, illetve cseresznyemag parnat. Azt tudod melegiteni es a kispocijara tenni.

16hos kisfiu anyukaja

2010. okt. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat.Igen kaptunk egy krémet a pociját kell vele kenni, meg teát is de egyik sem használ.

És néha alig elalszik fel is ébred és húzkodja a kis lábait.Napközben is csak akor nyugszik meg ha a kezemben van és járkálok vele, de akkor sem mindig alszik el.Vagy ha el is alszik akkor is ahogy leteszem felébred és kezdödik minden előröl.A gerincem már kész, de inkább nekem fájjon mint neki.

2010. okt. 4. 11:05
 3/3 A kérdező kommentje:
(akkor) elírtam bocsi
2010. okt. 4. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!