Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszás tapasztalatok?

Babaúszás tapasztalatok?

Figyelt kérdés
6 hónapos a kislányom, nem tudom eldönteni, vigyem-e vagy sem. Mennyire megrázkódtató nekik a víz alá bukás? Búvár reflex már nem olyan erős, úgy tudom. Klór nem árt? Szemének? Bőrének? Fülébe mehet a víz. Ugyanakkor tudom, hogy a mozgásfejlődéshez nagyon jó.
2022. okt. 12. 07:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

3 hónapos korától vittük a lányomat. Eleinte volt sírás, de hamar megkedvelte és onnantól imádja. Most 6 éves és imád úszni, merülni, víz alól felhozni dolgokat, nyitott szemmel úszik a vízben. Nekünk nagyon bevált, ha 3 hónapos lesz a tesója ő is menni fog.

Stoller babaúszásra jártunk.

2022. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Mi is 3 hónaposan kezdtünk, az első perctől kezdve imádta. Soha nem volt gond a víz alá merüléssel, meg hát nem rögtön avval kezdenek, először hozzá kell szoktatni őket. Persze van olyan gyerek, aki nem szereti, olyankor nem is érdemes erőltetni, de meg lehet próbálni.
2022. okt. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Mi pont 6 hósan vittük úszni. 20 percig csak összehúzott szemöldökkel nézett, hogy mi az úristen történik. 😅 Eddig semleges tapasztalataim vannak. Viszont most a fél csapat beteg lett, ettől én is tartok, hogy elkapunk ott valamit. 4x voltunk és még nem merült egyébként. De remélem a mozgásfejlődésre pozitívan hat.
2022. okt. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi 3,5 hónaposan kezdtük, először az én lányom is csak pillogot, hogy most mi van 😆 de nem sírt. Most voltunk harmadszorra és már volt olyan feladat ahol már mosolygott és csapkodta a kezeivel is a vizet, tetszett neki. 😃 Első pár alkalommal biztos kell idő, hogy megszokja.
2022. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi kb. 6 hónaposan kezdtük. Tetszett neki a víz. 2 éves korától gyerek-szülő úszásra járunk vele. Most 6 éves, imádja a vizet és már szépen úszik.
2022. okt. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

8 hetes kortol, ahogy megvan az elso adag oltas mar javasolt.

Nem, nem megrazkodtato 🤦🏻‍♀️

2022. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Ki szerint javasolt? Mert a mi orvosunk és védőnőnk szerint nem. Ennek ellenére mi vittük, csak érdekelne ki javasolja az úszást ilyen korban?
2022. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekünk pl.javasolta a védőnő, de persze teljesen ránk bízta.

Nemrég kezdte, pont fél évesen, 3-szor voltunk, nagyon tetszik neki. Még nem volt teljes merülés. Végig vigyorog, és nagyon élvezi, illetve szerintem, hozzá nem értőként, tök jó feladatokat csinálnak, amik nem csak úszást, de mozgást is fejlesztenek.

2022. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

6 hetesen kezdtuk otthon a medenceben - elotte megneztem rahedli videot rola

6 honaposan siman uszott 😁

Ne a rendes felnott uszarsa gondolj hanem ami pl a videomegosztokon van.


Most 10 eves versenyszeruen uszik. 🥰

2022. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm lányok a megnyugtató válaszokat, azt hiszem, belevágunk:) #9 gratulálok így tovább sok sikert a gyermekednek!
2022. okt. 12. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!