Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónaposan miért nem alszik...

8 hónaposan miért nem alszik rendesen?

Figyelt kérdés
illetve pár nap és 9 hónapos lessz.amióta megszületett még egyszer sem volt olyan hogy legalább 3 órát aludt volna egyhuzamban.Napközben egyszer alszik kb másfél órát jó esetben kettőt.Este olyan fél kilenc körül elalszik és egész éjjel óránként max másfél óránként felkel.ilyenkor iszik sírdogál egy kicsit és visszaalszik de közben persze kikell venni a kiságyból.reggel pedig már fél hatkor kel.hiába viszem el az orvoshoz azt mondja hogy ennyi az alvás igénye.Én már olyan vagyok mint egy élő hulla.Ráadásul egyedül nevelem a két lányomat és nincs senki aki néha felváltana éjszaka egy kicsit.Ha tudna valaki nekem ajánlani olyan orvost akihez elvihetném kérem akkor írja meg nekem.Vagy csak én gondolom hogy ez így nem normális?
2010. szept. 27. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:

megszokta, hogy segítesz neki visszaaludni, vagy most a fogzás zavarja...

próbáld ki a Viburcol homeopátiás kúpot, este lefekvés előtt egyet. Nekem 8 hónapos a kisfiam, a hasfájós időszakból belecsöppentünk a fogzásba... Mióta kap Viburcolt, este 8-tól reggelik alszik.

2010. szept. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fogzás mellett még lehet, h. szeparációs szorongása is van. Az én fiamnak is most van, tudom, nagyon fárasztó... Bevallom, én magam mellé veszem éjszaka, mert nem bírok fél óránként odarohangálni hozzá a kiságyhoz. Így csak megsimizem, odaadom a cumiját és már alszik vissza. Én is egyedül vagyok vele egész nap, éjszaka is, muszáj pihennem, h. bírjam.
2010. szept. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
persze tudom hogy a foga is zavarja de ő akkor is ennyit aludt mikor nem jött a foga.már a hetedik nyolcadik foga jön.neki kettesével jönnek.Köszönöm a tanácsot.Kipróbálom a kúpot hátha csoda történik.Köszönöm szépen.
2010. szept. 27. 17:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet az az oka, hogy megszokta hogy mindig odamész és foglalkozol vele (felveszed, iszik, stb.).
2010. szept. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg megoldás lenne, ha egy ágyban aludnátok. Akkor nem kellene felkelned kivenned az ágyból, majd visszaraknod és újra elaltatnod, csak felé fordulsz és megnyugtatod. Nekünk bevált.


Az én fiam még ennyit sem alszik napközben, csak vagy 2x30 percet.

2010. szept. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!