Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszásnál mit csináltok a...

Babaúszásnál mit csináltok a pelenkával?

Figyelt kérdés

Az elsővel nem jártunk ilyenre, de a másodikkal hamarosan fogunk.

Ugye speciális úszópelenka kell azt tudom


De azzal a pelussal mit csináltok, amiben elmentek a babaúszásra a fürdőbe? Az úszás után visszaadjátok, vagy kidobjátok? Tekintve, hogy akkor még sokminden nem lesz benne, ha otthon, indulás előtt tisztába van téve.


Illetve az úszópelus is egyszer használatos, jól tudom? Vagy azt lehet többször is használni?



2022. okt. 17. 15:40
 1/9 anonim válasza:
15%
Megeszem! HAMM
2022. okt. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy kidobnám, és újat adnék rá...
2022. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem muszáj, indulás előtt nem teszem tisztába. Ha csak nem full kakis, azt a 20 percet amíg odaérünk bírja. Ott meg természetesen kuka. A vizes úszópellus is. Ami egyébként a pisit nem fogja meg, csak a székletet. Ezért nekünk speckó bébiúszásra való fürdőnacink volt. Azt meg csak hazavittem és kimostam.
2022. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Létezik mosható úszópelenka is, kérdés, hogy az adott uszoda engedi-e a használatát. A lényeg ugye, hogy a kakit bent tartsa, a pisit az eldobható sem fogja, nem az a dolga. A pelenka kérdést meg nem is értem, ha már ment bele valami nem adnám vissza, max ha tényleg még teljesen üres, de ha még nem csereérett a pelus amikor indulunk, nem cserélném le csak azért mert megyünk, majd úgyis az usziban kell.
2022. okt. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A sima pelust, amiben megyünk egyértelműen kidobom, mindenképpen, akkor is, ha csak kicsit pisis. Ott kap eldobható úszópelust, arra pedig az uszoda által biztosított, mosható úszónacit. Óra végén az eldobható kuka, a nacit pedig otthon kimossuk.
2022. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Volt olyan, hogy nem volt benne pisi sem, így azt vissza adtam rá úszás után. Miért dobtam volna ki, ha gyakorlatilag használhatatlan volt? Úszó pelenka egyszer használatos. Amúgy vannak nem elfogadható úszó pelenkák is, illetve úszó nadrágok, ami alá nem kell pelenka, mi olyant használtunk.
2022. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem teszem tisztába indulás előtt, 20 percre van az uszoda tőlünk. Ha odaérünk kidobom a használtat, úszás után újat kap.

Ha valamiért mégis friss pelenkával indulunk el otthonról, ÉS egy csepp pisi sincs benne (nem változott a jelzőcsík színe), akkor visszaadom rá úszas után ugyanezt a pelenkát.

Úszópelenkaból eldobhatósat használunk, arra rá egy mosható többrétegű úszópelenka, így kéri az uszoda. Az eldobhatós kuka, a moshatót otthon kimosom.

2022. okt. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az uszoda engedi a mosható úszópelenkát is, ezért mi azt használunk. A székletet ugyanúgy bent tartja (egyébként egy sima zsebes pelenkakülső). Mi otthon tisztába szoktuk tenni, hogy ha kaki lenne, ne ott kelljen belőle kivakarni, amíg odaérünk, általában száraz marad, ha igen, azt adjuk vissza úszás után is, ha nem, akkor megy a mosásba. Eldobható pelenkánál elgondolkodnék azon, hogy indulás előtt tisztába tegyem-e.
2022. okt. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tettem tisztába én sem, ha nem volt mindenképpen muszáj. Úszópelusból moshatót használtunk, nàlunk kifejezetten ajánlották.
2022. okt. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!