Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények a Csilla névről?

Vélemények a Csilla névről?

Figyelt kérdés

2022. okt. 19. 18:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik de teljesen vállalhatónak tartom.
2022. okt. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
39%
Ausztriaban elunk, igy nekunk nemcsak amiatt felejtos, mert nem tetszik :)
2022. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű név, nekem mindig a csillag szó jut eszembe róla.
2022. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szép a hangzása és a jelentése is, egy jól sikerült magyar névalkotás. Külföldön simán kiejtenék csak elolvasni nem tudnák Chillaként leírva nekik már tuti érti mindenki. Nem rosszabb a most divatos Csengénél vagy az átlag Csabánál és sokkal egyszerűbb a Villőnél. Ha nem jutna nekem is eszembe a sok középkorú nő ezzel a névvel, akkor igazán tetszene. Az Andrea is szép de ezzel is ez a helyzet, hogy nem a mi korosztályunkhoz illik a legjobban. Ha magyar névalkotást szeretnél ami divatban maradt, akkor a Dalmát, Lillát és a Virágot is fontolóra lehetne venni.
2022. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem szép név.
2022. okt. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
61%

Normális név, nekem nem a kedvencem (ismertem Csillát, talán miatta), én nem adnám, de teljesen rendben van. Nem túl gyakori, de nem is kirívóan fura.

Külföldön maximum majd Sheilának fogják gondolni/ejteni, de nem hiszem, hogy ennek feltétlenül szempontnak kell lennie, hogy egy külföldi mit tud kezdeni vele. A vezetéknév sem feltétlenül nemzetközi.

2022. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szép név, nekem is a csillag szó jut róla eszembe, hangzásra is tetszik.
2022. okt. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nekem átlagos név.
2022. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szép.
2022. okt. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!