Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez hasmenés vagy nem?

Ez hasmenés vagy nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 hónapos babám napi 1x székletel és az elég lágy. Van olyan hogy két nap nincs semmi de utána mégis lágy. Csak tejporos sajnos és vittem már dokihoz is. Kapott rá valami port és linex babyt, de nem haszált. Székletvizsgálat eredménye is rendben van. Enni eszik, láza egyszer sem volt. A nyál ömlik a szájából de amúgy nagyon nyugodt jókedvű baba. Vigyem el másik orvoshoz vagy nem kell miatta aggódjak?

2022. okt. 20. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1 széklet meg nem hasmenés. Az olyan. 4-8nal kezdődik úgy tudom.
2022. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát ha az én anyatejes babám 1x kakilt volna egy áldás lett volna. Mármint nem esett nehezemre pelenkázni, de a fiam minimum 4-5x naponta. Ès a háta közepéig, de amúgy nem volt semmi baja. Mai napig napi 3x simán kakil, pedig 20 hós, de egész nap eszik.
2022. okt. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Napi 8-10 széklet számít hasmenésnek ilyen picinél.
2022. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom mi az a tempóra,de gondolom tápszerre gondoltál. Az orvost sem értem, aki erre bármit is adott és kért tenyésztést. Mitől lenne szilárd a széklete egy 3 hónapos csecsemőnek, mikor nem eszik szilárd táplálékot? Ezt az orvosnak tudnia kellene. Hol laktok? Szerintem nem Magyarországon.
2022. okt. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó igen, bocsi tápszert akartam írni. Erdélyi magyar vagyok és néha elfelejtem hogy ott másképp mondják.

Én azt csináltam amit a doki mondd. Első baba, és nagyon nehezen jött össze (7év után) így egy kicsit para maminak is érzem magam. Ezért is tettem fel a kérdést itt, hátha valaki tapasztaltabb tud nyugtató választ adni :)

2022. okt. 20. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!