Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon furcsa új szokása van...

Nagyon furcsa új szokása van a fél éves babámnak. Tapasztalt anyukák, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Kisfiam éjjel 3x kel. Ilyenkor nyögdécsel, átmegyek, megszoptatom, kb.20 perc, elalszik a cicin, leteszem, alszik tovább. Egy hete minden éjjel ugyanaz a forgatókönyv: az első ébredésnél mikor cicire tenném, elkezd ordítani, vigasztalhatatlanul. A mellet visszautasítja, megharapja, ha erőltetem. Férjem is felébred, segít megnyugtatni, kb fél óra. Utána mintha mi se történt volna, szopizik, elalszik, és a többi ébredésnél már nincs ez. Nem tudunk rájönni, hogy mi lehet a baja. Nem rossz álom, mert amikor észlelem, hogy felébredt, még nem sír. Minden éjjel ez megy, és nagyon szeretnénk neki segíteni valahogy.
2022. okt. 23. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési ugrás,fogzás esetleg.
2022. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Ne rakd akkor rögtön mellre, lehet, ha nem veszed fel, kicsit megsímogatod a hátát visszaalszik, mert nem éhes.
2022. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Esetleg nem ismer fel és megijed? Ebben a korban kezdenek a babák idegentől megijedni.
2022. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, hogy megijed valamitől... Kipróbálom akkor, hogy nem kap enni. Köszönöm!
2022. okt. 23. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A harapás nálam fogzás szokott lenni.
2022. okt. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyanez volt ma éjjel is, nem szopiztattam, mégis ordított. :( Fél óra után megnyugodott, evett, aludt.
2022. okt. 24. 11:48
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Olvass utána a növekedési ugrásnak.És valószínűleg jön a foga,ami baromi fájdalmas lehet.Azért harap.
2022. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!