Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 órás autóút fél éves babával...

9 órás autóút fél éves babával? Tapasztalat van? A hétvégén hivatalosak vagyunk egy esküvőre.6 hónapos babánk.

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Fél évesen már Dubrovnikban nyaraltunk vele, nem volt semmi gond az úttal.
2010. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Mi rengeteget autóztunk baba előtt, de a babával 2-3 óránál többet nem mertünk még bevállalni, egyrészt, mert nagyon egészségtelen neki az egész napos ülés, másrészt, mert pont emiatt meg kéne rendszeresen állni, megmozgatni, szórakoztatni, hogy ne unatkozzon, szóval a 9 órás út kapásból már akár 12.... Én nem mennék.
2010. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok, egyszer olyat olvastam, hogy éjjel indultak, mert akkor a baba úgyis alszik, ez sztem jó ötlet (bár a gerince még mindig nem köszöni meg). Én ha fontos esküvő lenne (nővérem pl.), akkor 2 nap alatt mennék.
2010. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nagyon vacillálunk rajta.
2010. febr. 21. 21:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia/sziasztok!

Mi 3hós babával mentünk szinte minden másnap Szeged-Szlovákia, oda-vissza távot. Nagyon élvezte!!!!

Nem lesz gond, csak álljatok meg párszor, peluscsere, etetés, kis levegőzés. Öltöztesd rétegesen, de úgy, hogy ha ki kell szállni, akkor gyorsan fel tudd öltöztetni!

A kocsiban fűtsetek, és ott legyen egy réteggel kevesebb ruha rajta!

Ha sír, ne sajnáljátok az időt, és vedd ki, sétálj vele. Ő ugyanúgy elzsibbad az ülésben, mint egy felnőtt.

Ha megoldható, akkor úgy induljatok, hogy vagy alvásidőben és a kocsiban aludjon el, vagy nagyon fáradt legyen. Vigyél neki olyan játékokat, amiket szeret!

2010. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mi kislányom születése óta (azaz legelőször 2 hónaposan) járunk 4 havonta Olaszország és Magyarország között. Eddig még semmi gond nem volt útközbe. Míg pici volt éjjel utaztunk,így mikor evett megálltunk,büfizett,és aludt is tovább. Most már 6 és fél hónapos,és most sincs gond az úttal. Mikor fennt van okosan eljátszik. kb 2 órát számolunk mindig plusszba,mert ugye eszik,aztán büfi,aztán néha ki is szoktam szállni vele,és néha (bár ezt nem szabad) szoktam fogni az ölembe is,úgyis elnézelődik. Mert azért ugye még nekünk felnőtteknek is hosszú egy ilyen út.

Szerintem nyugodatn elindulhattok,ő már nem pici csecsemő.

2010. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezzetek be beköthető mózest, és mehettek. Abban nincs gond az üléssel, és még aludni is tud.
2010. febr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek is, meglátjuk még.
2010. febr. 22. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!