Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A H. A-s /BEBA/ tápszer után...

A H. A-s /BEBA/ tápszer után milyen ketteset adtatok babátoknak? Utána milyen babatejet, és azt mennyi ideig kapta?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 23:36
 1/3 anonim ***** válasza:
8 hós babám most is HA-s tápszert eszik, a 2-et. Szerintem 1 éves koráig ezt kapja. Utána még nem tudom mikor merjek tehéntejet adni, úgy be van paráztatva az ember.
2010. szept. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sima Bebát, ugyanis utána nem fogadta el a keserű HA-s tápszert a kisfiam, miután elkezdtük a hozzátáplálást. Próbáltam HA-sat adni neki, de kiköpte. Így maradt a sima, ami sajna elég drága. Most Humana jó éjt tápszert iszik, amit nagyon szeret. Ma 1 éves, úgyhogy hamarosan át fogunk térni a reggeli tápszer helyett valamilyen tejitalra. Este marad a tápi még egy ideig.

A tehéntejet nagyon lassan bevezetem, de csak főzéshez fogom egyelőre használni (tejberizs, tejbegríz, főzelék, stb), mert minket is meghajt, ha csak simán isszuk.

2010. szept. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én 6 hós korától sima Beba 2 Pro-t adok neki. 1 éves korától pedig Beba Juniort iszik.
2010. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!