Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres anyukák. Ti adtok...

Tápszeres anyukák. Ti adtok vizet ilyenkor a tápszer mellé? Nektek is kisebb az étvágya babátoknak ilyen melegben,?

Figyelt kérdés
mikor váltottatok cumis üveget nagyobb csepperőségre? Pont megvártátok hogy betöltse a 2. hónapot vagy már pár nappal hamarabb? ha hamarabb, akkor az nem okozott a babának problémát?
2011. júl. 9. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:

igen, kell vizet adni.

cumit akkor cserélj ha nehezen szívja ki a tápit. enyém 19 hónapos, még mindig a 2essel issza a tejet.

2011. júl. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Persze,kell neki víz,az enyém 6,5 hós,megiszik 250-300ml vizet,. Sűrűn kínálgasd! :)


A kisfiam még mindig az 1-es cumit használja,7-8 perc alatt megissza a tápszert,a 2-es cumitól fulladozik.

2011. júl. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

2,5 hónapos a leányzó, kínálgatjuk gyakran vízzel, amikor kér iszik, amikor nem, akkor nem. :) Érdemes próbálgatni, nálunk iszogat bőszen. Most kevesebbet eszik tegnap is, ma is, bár délben egész nagy adagot nyomott le. Végülis ilyen időben a felnőtt is inkább innivalót kíván, mint kaját. :)

Mi még mindig az 1-eset használjuk, neki tökéletes, nem eszik túl lassan, se túl gyorsan, szóval szerintem még jó ideig marad ez.

2011. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
adok néha, de étkezések között. 4 hónapos és maradtunk az egyesnél. miért, kéne cserélni? így is gyorsan kiszívja
2011. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én adok
2011. júl. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az én babám sokat bealszik evés közben,gondolom mert lassan jön neki és liheg mert erőlködik.emiatt kis adagokat eszik 60-90ml.ezért gondoltam hogy lehet hogy cserélnem kellene.nektek mekkora adagokat eszik meg egyszerre?
2011. júl. 9. 19:23
 7/10 A kérdező kommentje:
nem megy el az étvágya a víztől?vagy ez csak a teara érvényes?
2011. júl. 9. 19:51
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha bealszik rajta, akkor megpróbálhatod a kettest. Én is akkor váltottam kettesre (5 és fél hónaposan, de korababa) amikor már hamarabb elfáradt a küszködéstől, mint hogy jóllakott volna.
2011. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nem fog kevesebbet enni a víztől, tápszeres babának szüksége van plusz folyadékra, nem csak nyáron. de most nagyon muszáj kínálgatni!

szerintem 2 hónaposan jó a 90ml, de ezt kérdezd meg a dokitoktól.

ha úgy érzed kicsi neki az egyes akkor cserélj de majd a későbbiekben, mikor tanul beszélni nagyon fontos lesz az, hogy most mennyire tornázott meg a tápiért, ezzel izmosodik a szája, erősödik a nyelve amik nélkülözhetetlenek majd a szavak formálásához, egy anyatejes babának így is sokkal jobban meg kell küzdenie a tejért, tehát nem baj ha kicsit küzd és nem ömlik a szájába :)

2011. júl. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a 2,5 hónapos leányzónk 2-3 óránként eszik, átlagosan 90-100 ml-t, van, amikor picit kevesebbet, reggel, este van hogy 110-120-at is. Vizet iszik, és az étvágya nem csökken tőle. :)
2011. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!