Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiszáradás miatt kórházban...

Kiszáradás miatt kórházban voltunk. Azóta nagyon rosszul alszik 8 hónapos babám! Mit tegyek, hogy újra jókat aludjon?

Figyelt kérdés
Szegénykét tízszer szúrták, mert a vénái szúráskor azonnal szétdurrantak. Nagyon megkínozták a dokik. Aztán két napig infúziót kapott. Mióta hazajöttünk, éjjel is óránként felébred. Csak teán vagy cicin alszik vissza. Egy óra múlva ismét. Szerintem így akar megbizonyosodni arról, hogy vele vagyok és itthon van. Nagyon nehéz szegénnyel. Már sokszor hányingerem van a fáradtságtól, de nem tudom hagyni még sírni. Mit tegyek? Megszűnik ez majd magától, vagy hagyjam mégis sírni, hátha visszaalszik?
2010. szept. 28. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, együtt alszotok-e. Egy ideig aludj vele, bújj hozzá, és érzi hogy ott vagy. Nekem ez segített. Sokszor ébredt, de érezte, hogy ott vagyok, és aludt tovább.
2010. szept. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is azt írnám, mint az 1. válaszoló. Szegényt nagyon nagy trauma érte, teljesen érthető a viselkedése. Biztosan álmodik is a kórházról... Legyél vele nagyon megértő és türelmes. Amíg nem nyugszik meg, vedd oda magadhoz. Ha kiheverte a dolgot, vissza fog menni a kiságyába.
2010. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi kórház után még igényelte együtt aludtunk,még a kezemis fogta,7 hónapos volt,pár napután helyre állt minden,ésmindenki aludt a saját helyén.
2010. szept. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor odaveszem magamhoz az ágyba. Remélem hamar túljutunk rajta!
2010. szept. 29. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!