Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2 évesem rágja a körmét,...

A 2 évesem rágja a körmét, mit tehetek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 17:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
régen sóba vagy ecetbe mártották és hamar elmarat a rágás .
2022. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

1. Ezzel csak traumát okoznak a gyereknek, amitől csak még inkább fog szorongani.


A körömrágás mögött szorongás áll, nem ment mostanában új közösségbe vagy történt valami? Én akkor kezdtem el amikor meghalt a nagypapám 3 évesen.

2022. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Ugyanmar, 2, simán rossz szokas is lehet ám. Nem mindenki szorong. Jócskán elmúltak már 2 éves, időnként ragom a körmöm és nem, nem szorongok, nincs semmiféle mentális problémám.



Kerdezo!

A gyógyszertárban lehet kapni ecsetelőt, ami segíthet leszokni

2022. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
3. De szorongsz, csak nem tudod miért. Gondolom akkor rágod, ha nagyobb stressz ér, nem amikor épp eszedbe jut, hogy hu de rágnám. Ez teljesen tudat alatt történik. Nekem mindegy, azt csinálsz amit akarsz, de ezek az ecsetelők, meg ilyesmik csak nagyobb kárt okoznak.
2022. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

4!


Nem, Dr. Fotel Pszichomókus, nem szorongok. Akkor rágós, amikor hosszabb és épp nincs kéznél olló. Az ecsetelo amúgy meg semmi kart nem tud okozni

2022. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Kisfiam is rágja. Az oviban kezdte egy ott dolgozó miatt. A probléma közben megoldodott és alig rágja már. Inkább már megszokás, mert most jól érzi magát az oviban.
2022. okt. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Én is csak akkor rágom ha unatkozok :D
2022. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
13%

Traumát milyen traumát ? Ti vagytok traumások evvel a gyerekközpontú neveléssel .

Anno ilyen nem volt !

2022. okt. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Milyen traumát?Hát gyakorlatilag megkínzod a gyereket szándékosan,pedig nagy valószínűséggel van valami oka,hogy elkezdi rágni a körmét.Amondó vagyok,hogy keressétek meg az okát,és azt szüntessétek meg.Nem vagyok az a típus,aki a falatot is megrágja a gyerek helyett,de eszem megáll milyen emberek vannak.
2022. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor rágom, ha filmet nézek. :)
2022. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!