Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg, lázas a 3 évesem mit...

Beteg, lázas a 3 évesem mit tehetek, hogy az 5 hetes babám ne kapja meg? Most Ő is beteg lesz? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
Nem tudom mi baja mert csak holnap jön ki a doktornő. Egész nap alszik ma még nem evett és azt mondja nem fáj nem fáj semmije csak köhög de azt is nagyon keveset. Sajnos apa is beteg de Ő nem lázas csak taknyos, köhög.
2012. febr. 23. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
elkerülni nem nagyon lehet, de tehetsz ellene. Szellőztetés, apa ha a pici közelébe megy, akkor kézmosás, szájmaszk. Én a szülés után lettem beteg és az újszülött babám nem kapta el szerencsére.
2012. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 timike26 ***** válasza:
gondolom nem rakod oket egymàs mellè...ès ha szoptatsz akkor amig te nem vagy beteg ès a szokàsos higiènia melett kicsit jobban odafigyelsz(kèzmosàs stb)akkor nem lesz gond.a 3 èvest meg hagyd pihenni,ha nem eszik az egy dolog,de inni itasd.
2012. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha Te megbetegszel, akkor is szoptasd! az ellenanyagokat csak úgy tudod átadni.
2012. febr. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a beteg gyermeked nem kívánja a kaját, azért 1-2 ek. mézet próbálj meg belediktálni. Erősíti az immunkrendszert. Ha azt sem fogadja el, akkor a teájába cukor helyett tedd bele.
2012. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

6-kor adtam neki egy kúpot ettől most erőre kapott. Most eszik meg ivott is 2dl kakaót pedig most is 38,3 a láza.

Azt mondja már nem beteg. :) Csak a pici ne kapja meg attól félek a legjobban. Olyan szerencsétlen vagyok, hogy amikor Ő volt 5 hetes akkor Ő is beteg lett. Akkor vírusos torokgyulladásunk volt. :(

2012. febr. 23. 20:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére túl vagyunk rajta és én meg a baba nem kaptuk meg. A lányom is csak 1 napig volt lázas és más tünet sem jött elő. Apa volt a legbetegebb de már Ő is gyógyult.
2012. febr. 28. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!