Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Még nincs itt az ideje? Vagy...

Még nincs itt az ideje? Vagy én tehetek róla, hogy szökik a 2 évesem?

Figyelt kérdés

Most töltötte a 2-t. Kapott egy gyerekágyat, de szökik belőle. Ha leteszem, sírva rohan ki, nem akar ott aludni. Hiába viszem vissza, hiába fekszem oda, símogatom. A kiságyban nyugodtan alszik, nem sír, magától alszik el. Este 8-tól alszik, még most is alszik. Èretlen lenne rá? Várjak még? Nem lesz belőle baja? Márciustól ovis lesz, ott hogy fog így aludni? Én rontottam el, hogy nem akar ott aludni? Amúgy nagyon okos, szobatiszta, kiegyensúlyozott gyerek, de a változásokat nehezen viseli. Fèl ève költöztünk ide, ezt is legalább 2 hónap volt, mire megszokta.

Tudnátok nekem segíteni, tanácsot adni?


2015. okt. 6. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Add vissza neki a kiságyát!
2015. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi agyainkbol kilehetett venni par racsfokot! Mikor elaludt akkor kivettük, igy reggel egyedül kelt ki az agybol, de kb 2,5 evesen vettük csak le a racsot teljesen!
2015. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem volt más választásom, kiságyban alszik. Ebből nen lehet kiszedni. De akkor várok még vele. Köszi a segítsègeteket!
2015. okt. 6. 09:04
 4/6 anonim ***** válasza:
A lányunk majdnem 3 éves koráig kiságyban aludt itthon, ugyanakkor a böcsiben délben sima ágyon.
2015. okt. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ragaszkodik a saját ágyához, amiben eddig is aludt. Az oviban el fogja fogadni, hogy ott meg másmilyen ágy van.
2015. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsóval egyetértek


valamint én olvastam valahol, ha másik szobába vagy ágyba tesszük a gyereket, arra is készíteni kell, vagy nem árt egy kis ünneplést tartani, rávezetni, hogy ez öröm, meg etc

2015. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!