Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babád hányszor...

6 hónapos babád hányszor eszik egy nap?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Leírnátok a 6 hónapos babátok napirendjét? Mikor? Mit eszik?


Kislányommal 5.5 hónapos kezdtem a hozzátáplálást, kóstolgat, 2 hét alatt eljutottunk, hogy ami izlik neki egy fél üveggel megeszik és azóta napközben alig akarja elfogadni a tápszert.

Tudom az 500 ml tejalapú étkezésnek meg kell lennie 3 éves korig, csak az a gondom, hogy a vizet sem akarja elfogadni. Próbáltam a teát, pici gyümölcslé a vizébe, de sehogy nem akarja. És én rettentően félek, hogy kiszárad. Egész nap ezen kattogok, 2.baba, az első gyermekem butykos volt, nagyon szerette a vizet. Több itató poharunk van, próbáltam pohárból is

Nem tetszik neki


Hogy alakul ez nálatok?


Általában 600 ml folyadék megvan naponta

Ugye ennyitől nem fog kiszáradni?

Az orvos legyint, para maminak szólit, de hiába 2.gyermek, tényleg aggódok emiatt


Kérlek segítsetek


2022. okt. 27. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
5 hósan kezdtük a hozzátáplálást. Most 6 és fél hónapos és 5x eszik egy nap (ha nagyon felébred éjszaka akkor kap 100ml tápszert még ezen felül). Az 5 étkezésből a reggeli, ebéd és a vacsi tápszer (165ml kész) és 2 kiváltott étkezésünk a tízórai és az uzsi (~ 160g). Tízóraira kapja a gyümölcsöt és délután a húsosat/zöldségeset vagy tejpépet/tejbegrízt.
2022. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
#1 Bocsánat, az lemaradt hogy hipp filteres teát és vizet is adok neki. Körülbelül 1 dl-t iszik így pluszban a tapszeren felül.
2022. okt. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!