Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos anyatejes babád...

6 hónapos anyatejes babád miket eszik már?

Figyelt kérdés
adsz neki vizet?
2012. jún. 8. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
4,5 hósan kapott először reszelt almát, egy-két kiskanállal, de nem minden nap, és nem sokat, csak időnként kis kóstolót. 6 hónaposan sütőtököt, utána rendes tököt kapott, de persze először ezekből is csak kóstolót. Vízzel kínáltuk, de nem igazán itta meg, eleget szopizott még ekkor.
2012. jún. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak anyatejet. Próbáltam adni neki mást, de nem fogadta el, úgyhogy én nem erőltetem. Szerintem megvárom, míg ülni fog, és akkor BLW-módszerrel táplálok hozzá (a naggyal is így csináltam, de gondoltam, hogy azért megpróbálom, hogy fogadja a kicsi a pépeset).

Víz: nem adok neki, mert ugye csak anyatejes. De több mindentől függ, hogy kell-e neki adni. Mert ha az evések előtt és/vagy után még szopizik, akkor nem fontos itatni, de ha nem, akkor mindenképp kínáld vízzel evés után.

2012. jún. 9. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az új ajánlás szerint kap napi fél babakekszet a glutén miatt.

Tegnap adtam ne először bioalma levét. Tetszett neki, de azért fintorgott is. Néha kap tápszert is, így itatom vízzel, de max. 40—50 milit iszik meg. Sinlacot is fogok neki adni, mert nem nagyon ízlik neki a tápszer.

Pár nsp múlva lesz 6 hónapos, kislány.

2012. jún. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5,5 hónapos kisfiam az anyatej mellé napi egyszer, délután kap Sinlacot, mert addigra már kevés a tejem. Mást nem kap még, nem itatom vízzel sem, illetve próbáltam de nem kéri. Majd 6 hónapos kora után kezdem almával a hozzátáplálást.
2012. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!