Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfelejtettem kikötni a...

Elfelejtettem kikötni a babakocsi biztonsági övet! Lehet tőle baja? Nem kezdett el sírni!

Figyelt kérdés
Annyira rosszul érzem magam miatta, csak ez a sok ruha, meg a fáradtságom eredménye. Csak az alsót szoktam bekötni, a vállánál nem.
2010. szept. 28. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint kiesett a babakocsiból?????Azt hiszem,nem értem,hogy mi történt...
2010. szept. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

És mi történt? Megemelted a babakocsival együtt?

Kicsit értelmetlen a kérdésed, de biztos a sok ruha meg a fáradságod :-)

2010. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem értem... Most bekötötted a vállánál, csak elfelejtetted és úgy akartad kivenni? Vagyis beakadt a baba?

Ha nem sírt, és most is jól van, biztos nem lett baja.

2010. szept. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, de tényleg nem egyértelmű, nogy mit is szeretnél kérdezni. Kiesett? Ha igen, azt figyeld, hogy nem hány-e, nem túl aluszékony-e, nem viselkedik-e furcsán. Ha egyik sem, akkor nyugi nincs semmi gond. Amúgy mennyi idő? Az én lányom 8hónapos, tegnap kiugrott a kezemből. Hátraszaltózott egyet, és kiterült a fűbe mint a béka. Neki sem lett szerencsére semmi baja. Nagyon izgága kislány. 2,5 hónaposan lemászott az ágyról, azt is megúsztuk. Sok mindent kibírnak.Nyugodj meg, tegnap én is tiszta ideg voltam. De még a legjobbakkal is előfordul néha egy kis baki. :-)
2010. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt akartam kérdezni hogy mennyi idős? nem hogy mennyi idő. Bocsi.
2010. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem esett sehova, az történt, hogy amikor hazaértünk, én még levetkőztem, aztán jött ő, hogy viszem fel, csak annyira siettem, hogy elfelejtettem kikötni az övet. De elég gyorsan észrevettem, mivel beakadt a lába, csak megijedtem, hogy meghúztam neki a lábát.
2010. szept. 28. 15:54
 7/9 A kérdező kommentje:
8 hónapos!
2010. szept. 28. 16:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Megint kihagytad, hogy ki akartad venni , de elfelejtetted kikapcsolni :) Nem nem hiszem hogy bármi baja lenne tőle. Mennyi idős?
2010. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem lett semmi baja, hiszen láttad volna!!
2010. szept. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!