Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggeli felkeléskor azonnal...

Reggeli felkeléskor azonnal cseréltek pelust, vagy vártok még vele, hátha épp pisil-kakil még egyet?

Figyelt kérdés
Ki, hogyan csinálja? Melyik mellett/ellen mi szól?

2022. nov. 3. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal. Mi szólt mellette?

1, Éppen eleget pácolódott benne a feneke.

2, volt idő, hogy nem is bírt volna el 50 milivel többet se. Reggel nagyot pisilt.

2022. nov. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én cserélem rögtön,nálunk addigra tele van pisilve.Este 8-9 körül fürdés után ráadom,reggel 7-8 körül kel.Addigra már 10-12 órája rajta van.Ennyire nem vagyok spórolós.Napközben is 4-5 óra múlva akkor is lecserélem,ha 1 pisi van benne.Ha több,vagy kaki, akkor meg nyilvánvaló.
2022. nov. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi felkelünk és óramű pontossággal rá 10 percre szokott kakilni és akkor rögtön cserélem neki.
2022. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy felkelünk, cserélem.
2022. nov. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nyugis kisbaba volt, egyből cseréltem. Volt, hogy 2 percre rá kakilt egyet, akkor kicsit morogtam magamban, de hát ez van, ennyi belefér. Inkább ez, minthogy tovább pácolódjon a pisiben.

Most, hogy már 2 éves, akkor cserélem a pelust, amikor el tudom kapni és nyugton tartani arra az időre, amíg megtörténik az akció :D Ez néha fél órával ébredés után van. Ezen a ponton viszont az érvek már mellékesek.

2022. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiamnál általában kelés után félórával van kaki. De akkor is kicserélem, ha már úgyis öltözik. Ne tele pisis pelenkával kezdje a napot :)
2022. nov. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez ahogy nőtt változott.


Eleinte mindig cseréltem.

Aztán ahogy nőtt, èjjel nem pisilt, akkor megvártam a reggelit.

2022. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azonnal, az az első.
2022. nov. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rögtön cserélem, mert rengeteget pisil éjszaka, meg hát egyébként is. Ráadásul ébredés után még egész nyugodt, így nem közelharc a pelenkacsere.
2022. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha felkel, megissza a tejet, utána egy tíz percet ejtőzik, és megyünk cserélni, átöltözni. Ez kb. egy 20- 25 perc még felkeléstől. Ha rajtam múlna, azonnal ezzel kezdenénk, mert volt, hogy átázott már, de nagyon nyűgös, ha ezzel indítom a napot, meg is értem amúgy (19 hónapos, nem picike már). Reggelizni már tiszta pelussal megyünk, persze nyilván utána szokott kakilni rögtön, de nem akarom, hogy még fél órát a teli pelussal üljön az asztalnál.
2022. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!